Opis maratona...

Popis veslača      >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> Rezultati  >> 2003  >>  Popis veslača

6.MARATON LAĐA - 9.8.2003.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)
 

BAĆINA: Batinović Mate, Barbir Marko, Bogunović Mario, Bogunović Nedjeljko, Bogunović Nikša, Bošković Nino, Cvijanović Zoran, Družijanić Niko, Družijanić Goran, Družijanić Mirko, Franić Slobodan, Giljević Mateo, Grgurinović Vedran, Katić Jurica, Katić Nediljko, Katić-Đap Jurica, Marinović Marin, Marinović Siniša, Pirijevac Vjeko, Rohač Damir, Rohač Rade, Tomašević Jurica.

ČEVELJUŠA: Barbir Jure, Bošnjak Pejo, Grgurinović Igor, Grgurinović Ivan, Grgurinović Teo, Grgurinović Vjeko, Jakić Ivan, Rončević Goran, Rončević Stiven, Zmijarević Joze, Žderić Ante, Žderić Jurica, Žderić Nino, Žderić Matko, Žderić Pero, Žderić Tonći.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID: Beš Jerko, Beš Zoran, Brnas Augustin, Jelčić Boro, Jerković Jerko, Krstičević Ivan, Markota Branko, Markota Željko, Marušić Goran, Marušić Mario, Marušić Marko, Matić Cvito, Matić Miro, Pejar Josip, Ramić Ivica, Suton Dario, Vladimir Slobodan, Vučić Ante.

DONJANI DONJI-Slivno: Babić Dalibor, Babić Nediljko, Drljepan Renato, Drljepan Vedran, Sršen Ante, Sršen Dalibor, Sršen Damir, Sršen Igor, Sršen Ivica, Sršen Jurica, Sršen Luka, Sršen Mario, Sršen Marijan, Sršen Perica, Utovac Nikica.

DONJANI DONJI juniori: (od 15-21 godine) Babić Matko, Babić Slavko, Babić Stipe, Bjeliš Branimir, Bulum Mate, Deak Kristijan, Kadijević Marko, Kiridžija Jure, Mustapić Stipe, Prović Pero, Sršen Mate, Sršen Josip, Sršen Miroslav, Sršen Slaven, Šeput Ivan, Šeput Tomislav.

GUSAR-KOMIN: Aničić Drago, Batinović Tomislav, Buntić Filip, Burić Nikola, Čupić Dragan, Dugandžić Boris, Dugandžić Drago, Dugandžić Miše, Jelčić Zlatko, Kraljević Antonio, Medak Frane, Medak Ivo, Medak Saško, Medak Stipe, Oršulić Ante, Oršulić Stanislav, Oršulić Ozren, Rakušić Leo, Šuman Boris, Šuman Ivo, Takač Ivan, Vlahović Ante, Vlašić Paol, Vujević Martin, Vujević Mijo.

JUŽNJAK - Ploče: Azinović Zoran, Barbir Ante, Barbir Robert, Barčot Zlatko, Batinović Ivica, Čavar Jure, Dominiković Slaven, Dugandžić Ante, Dugandžić Valter, Erjauc Jurica, Jakovčević Vinko, Kapović Boris, Katić Davor, Lovrić Joško, Ostojić Mario, Penić Goran, Petrović Krešimir, Petrović Zlatan, Sokol Ivica, Stanković Mario, Štrbić Ante, Štrbić Mladen, Vlahović Ante, Vučković Nino, Vukić Željko.

KOMIN: Batinović Pero, Burić Marijan, Burić Martin, Golemac Ante, Golemac Miodrag, Maleta Joško, Medak Bruno, Medak Hrvoje, Medak Pero, Medak Zvonimir, Oršulić Anđelko, Oršulić Nikola, Oršulić Vice, Parmać Josip, Šuman Velibor, Vladimir Tomislav, Vlahović Stjepan.

KOMIN juniori: Burić Ivan, Družijanić Mišel, Dugandžić Mateo, Krmić Luka, Medak Tomislav, Medak Stjepan, Odak Goran, Oršulić Toni, Oršulić Marinko, Oršulić Matko, Vlahović Ivan, Vlahović Martin-stariji, Vlahović Martin-mlađi, Ivan Vladimir, Vlahović Zvonimir, Vujević Jerko, Vujević Zvonimir, Zejnelov Goran, Zovko Jure.

KRVAVAC 2: Barbir Nenad, Barbir Predrag, Barišić Miroslav, Glavinić Miroslav, Gnječ Ivan, Jelčić Dražen, Jelčić Ivo, Jelčić Joze, Jelčić Zvonimir-Faja, Krstičević Antonio, Krstičević Petar, Marević Darko, Marević Igor, Parmać Stipan, Popović Ilija, Radoš Željko, Rakić Mario, Šalinović Natko, Tutavac Ivica, Tutavac Mario, Ujdur Mate, Vučković Damir, Vučković Joško, Vučković Miro, Vučković Stipe.

MILOŠIĆI-LUKAVAC: Antić Nenad, Dodig Ivo, Dodig Ljubo, Erceg Ante, Erceg Ivica, Erceg Joško, Erceg Mate, Erceg Petar, Erceg Toni, Erceg Vedran, Erceg Veselko, Radonić Dragan, Joško Radonić, Rakić Andrej, Šalinović Ivan, Usorac Joško, Vukosav Milan.

MLADOST STABLINA ///

NERETVANSKI SLIV-OPUZEN: Bjeliš Ivica, Curić Ranko, Čović Ante, Čović Robert, Grljušić Joško, Laura Branimir, Nikolac Slobodan, Popović Jadran, Prović Milan, Šešelj Nikola, Šunjić Lovre, Šunjić Marijan, Šunjić Tomislav, Šunjić Toni, Tutavac Ante, Tutavac Tomo, Žderić Sretan.

PERAČKO BLATO: Gašpar Nikola, Gradac Mate, Leburić Jurica, Lekić Andrej, Mikulić Ivan, Mikulić Marijan, Ostojić Ante, Ostojić Aleksandar, Ostojić Mate, Ostojić Mate (mlađi), Ostojić Mirko, Ostojić Zvonimir, Srhoj Ivo. (sve dečki od 12-17 godina)

PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKI FAKULTET ZAGREB: Buršić Božena (kapetan ekipe), Bošnjak Ivana, Bubenik Lana, Domjanović Ante, Jerić Luka, Jerić Nikola, Karre Helena, Lenac Marta, Livaić Ivana, Mandalinić Hrvoje, Martin Stanislav, Miličić Maja, prof. Mrinjek Ervin, Odak Marijana, Sinković Siniša, Škanata Ante, Vlah Silvija.

PRUD: Jakić Mate, Marević Ante, Marušić Jurica, Marušić Mario, Marušić Petar, Marušić Stipica, Marušić Vojislav, Petković Davor, Petković Marin, Petković Rudolf, Petković Tomo, Planinić Ivica, Volarević Ante, Volarević Boris, Volarević Dinko, Volarević Dražen, Volarević Mate, Volarević Marin, Volarević Nikica, Volarević Pero, Volarević Petar, Volarević Tonći, Zubac Tihomir.

ROGOTIN: Blažević Alen, Dodig Jadranko, Glamuzina Marin, Grgurinović Nedo, Jerković Joško, Jerković Nedjeljko, Jerković Tomislav, Markota Mario, Markota Viktor, Štrbić Dario, Šunjić Antiša, Šunjić Ivan, Šunjić Ivica, Šunjić Joze, Šunjić Katarino, Šunjić Romano, Žderić Branko, Žderić Mate.

SPORTSKA UDRUGA-PLOČE: Bagarić Ivan, Barbir Boris, Barbir Vlado, Beidenegl Oliver, Božić Frano, Bule Zoran, Erak Ivica, Erak Joško, Franić Zoran, Markić Nino, Marković-Tomak Goran, Medak Hrvatin, Medak Mario, Musulin Jure, Pantelić Damir, Penava Igor, Puljan Jerko, Puljan Tonći, Radić Nenad, Tomašević Stipe, Šešelj Antonio, Štrbić Nikša, Žulj Ivica.

STABLINA: Barbir Toni, Barbir Zoran, Bilanić Dario, Brnas Toni, Dropulić Mišel, Erak Mario, Grgurinović Mate, Jakić Mario, Jerković Joze, Mihaljević Dado, Radoš Mile, Štrbić Branko, Štrbić Damir, Štrbić Ivan, Štrbić Josip, Štrbić Marsell, Štrbić Zdravko, Zmijarević Stipan (61 godina), Žderić Dalibor, Žderić Mario, Žderić Miro, Žderić Tomislav.

STAŠEVICA: Ćendo Ante, Dropulić Andrija, Dropulić Nedjeljko, Marević Jakov, Marević Nedjeljko, Mateljak Ante, Mateljak Drago, Mateljak Gojko, Mateljak Zdenko, Musulin Ivo, Musulin Luka, Musulin Tomislav, Sikirić Stipe.

STUDENTI LAĐARI NERETVE: Bjeliš Mate, Čarapina Ante, Ilić Ivan, Jakić Petar, Jelčić Krunoslav, Kaleb Vinko, Kežić Ante, Kuran Jadranko, Mataga Nikola, Medak Tomislav, Mijić Ante, Mijić Andro, Mijić Jure, Mijić Marko, Obrvan Mario, Šiljeg Ante, Vekić Damir-kapetan.

SVETI MATEJ carina Metković: Cvitanović Iljenko, Ćerlek Zvonko, Dominiković Mirko, Glamuzina Orlando-kapetan, Gnječ Tonći, Jurić Marijo, Jurković Damir, Kuran Dušan, Mateljak Zoran-trener, Matić Pero, Milan Damir, Markota Robert, Markota Živko, Oršulić Goran, Pavić Veseljko, Popović Zoran, Pratežina Ivan, Prović Marinko, Šimunović Goran, Šunjić Paviša, Volarević Ivica, Vidović Zlatko (predsjednik udruge).

SVETI ROKO-PODRUJNICA: Bezer Vice, Ćelić Ante, Ćelić Denis, Ćelić Markica, Ćelić Tomo, Ćelić Srećko, Kovač Goran, Marević Jadranko, Marević Jure, Marušić Ivica, Mateljak Dalibor, Mateljak Zoran, Milanović Drago, Plećaš Ivan, Prusac Jozo, Prusac Liberan, Prusac Tomislav, Šutalo Andrija.

SVETI NIKOLA-METKOVIĆ: Barišić Andrijano, Bebić Mirko, Begić Jure, Begić Viktor, Gnječ Andrija, Gnječ Luka, Ilić Mirko, Ivanković Ivan, Krstičević Šimun, Majić Mate, Marušić Joško, Mijić Josip, Mijić Miće, Mijić Miće (mlađi), Pehar Ante, Pezić Kristijan, Roglić Ronald, Trgovčević Miroslav, Volarević Grgica, Volarević Mate, Volarević Stipe.

ŠARIĆ STRUGA ///

ŠKRAPA-MOMIĆI: Bezer Denis, Bezer Li, Brljević Darko, Dominiković Dejan, Dominiković Ivica, Dominiković Slobodan, Dugandžić Tomislav, Garić Berislav, Garić Krešimir, Jerković Ivica, Jovica Matko, Jovica Mario, Jurić Nino, Marević Mirko, Nikolić Karlo, Plećaš Josip, Plećaš Tomislav, Šetka Rolando.

TORCIDA PLOČE-I  ///

TORCIDA PLOČE II  ///

VIDONJE-juniori & pioniri ///

ŽUPA BRISTA: Dropulić Đoni, Dropulić Ivica, Dropulić Mate (stariji), Dropulić Mate-Maka, Dropulić Nedo, Dropulić Zoran, Gnječ Milenko, Gnječ Velimir, Grgurinović Ivica, Grgurinović Miro, Jerković Siniša, Plećaš Dragan, Plećaš Ljubomir, Šiljeg Boris, Šiljeg Igor, Šunjić Ante-Velo, Šunjić Ivica-Lešić, Šunjić Mirko-Kec, Šunjić Nikola, Šunjić Velimir, Šunjić Zoran.

ŽUPA PLINA: Barbir Josip, Barbir Robert, Družijanić Žarko, Jakić Denis, Jakić Markica, Ostojić Tonći, Ostojić Željko, Pulić Zoran, Radaljac Marin, Samardžić Marijan, Štrbić Antonio, Štrbić Ranko, Zmijarević Goran, Zmijarević Srećko, Žderić Perica.
 

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

6.maraton lađa-foto

(uskoro)

 

ZANIMLJIVOSTI

Tijekom večeri, predsjednik Mesić uručio je pehar najstarijem maratoncu 61-godišnjem Stipanu Zmijareviću iz ekipe Stablina.

Ekipa Vidonja je do sada najmlađa posada koja nastupa na maratonu lađa a čine je dječaci od 7-10 godina. Mlada posada Vidonja dobila je pehar kao najmlađa ekipa

Po prvi put na ovom maratonu sudjelovala je posada sa Prirodoslovno-matematičkog fakulteta iz Zagreba i to sa mješovitom (jedinom na maratonu) muško-ženskom posadom na čelu sa dekanom prof Viskovićem i prof. Mrinjekom. Mladi studenti i studentice (većina posade) inače su iz svih krajeva Hrvatske te se može reći da su "Hrvatska u malom" ili "reprezentacija Hrvatske (bez Neretvana") i ove godine jedina su posada van Neretve. Njihov prvi susret sa lađom, uopće, bio je tek 6.kolovoza, uoči Noći lađara kad su stigli u Metković a uspjeli su održati i 2 treninga.

Istu posadu PMF-Zagreb krasi još jedan raritet -veslali su u najstarijoj (i izvornoj) neretvanskoj lađi staroj 108 godina, sagrađenoj daleke 1895.godine. Lađu su im ustupili Domagojevi gusari-Vid koji su u istoj lađi nastupili na maratonu 2001.g. osvojivši 10. mjesto. S obzirom da ta lađa ne može parirati niti jednoj novosagrađenoj lađi. studenti su bili svjesni da ove godine ne mogu očekivati značajniji rezultat, bitno je ipak sudjelovati.
 

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba