Opis maratona...

Popis veslača      >>>

Startna pozicija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> Rezultati  >> 2004  >>  Popis veslača

7.MARATON LAĐA - 14.8.2004.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)
 

BAĆINA: Barbir Marko, Bogunović Andrej, Bogunović Nedo, Bogunović Nikša, Cvijanović Zoran, Družijanić Ivan, Družijanić Nikica, Franić Slobodan, Giljević Đoni, Giljević Ivica, Katić Nediljko, Katić Jurica, Marinović Siniša, Pirjevac Vjekoslav, Rakušić Leo, Rohač Damir, Rohač Radenko.

BAĆINA juniori: Barbir Željko, Bebić Bruno, Bonjeković Damir, Grgurinović Damjan, Grgurinović Leo, Franić Zoran, Giljević Ivan, Giljević Jurica, Giljević Mateo, Krilić Ivan, Marinović Jurica, Marinović Matija, Marinović Marin.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID: Beš Jerko, Bartolić Mladen, Brnas Augustin, Bukovac Ante, Demšar Marko, Glavina Tomislav, Jurišin Frane, Markota Branko, Markota Željko, Matić Cvito, Matić Miro, Mrinjek Ervin, Ramić Krešimir, Ramić Petar, Rožić Dominik, Šiljeg Ranko, Vučić Ante.

DOMAGOJEVI GUSARI mladi -VID: Boras Krešimir, Ilić Domagoj, Krstičević Mario, Marušić Ante, Marušić Ivan, Markota Josip, Ramić Danijel, Ramić Kristijan, Ramić Tomislav, Suton Ante, Suton Filip, Suton Josip, Suton Marin, Vučić Ante, Vučić Josip, Taslak Zoran.

DONJANI DONJI-Slivno: ///

GUSAR-KOMIN: Buntić Filip, Čupić Dragutin, Dugandžić Boris, Dugandžić Dragutin, Jelčić Zlatko, Kraljević Antonio, Medak Frane, Medak Mario, Medak Saša, Oršulić Ante, Oršulić Dalibor, Oršulić Stanislav, Oršulić Goran, Rakušić Leo, Šuman Boris, Vlahović Tihomir, Vlašić Paol, Vujević Martin, Vujević Mijo.

GUSARICE ZG SVEUČILIŠTA: Bakulić Ana, Beljo Ivana, Bubenik Lana, Karre Helena, Lesić Anita, Lešković Martina, Miljković Maja, Kos Mihaela, Livaić Ivana, Odak Marijana, Prusina Andrea, Sabo Sanja, Stamenković Barbara, Stanić Josipa, Starčević Mirna, Šutalo Silva.

JUŽNJAK - Ploče: Azinović Zoran, Barbir Ivan, Barbir Robert, Barčot Zlatko, Čaušević Neven, Čorić Zoran, Dominiković Slaven, Dugandžić Ante, Dugandžić Valter, Jakovčević Vinko, Jurišić vedran, Kapović Boris, Katić Davor, Lovrić Joško, Ostojić Mario, Penić Goran, Petrović Krešimir, Petrović Magdalena, Petrović Zlatan, Sokol Ivica, Stanković Mario, Štrbić Ante, Vlahović Ante, Vukić Željko.

KOMIN: Burić Ivo, Burić Marijan, Burić Martin, Dugandžić Ante, Golemac Ante, Golemac Miodrag, Medak Stjepan, Medak Ivo, Medak Filip, Medak Ivica, Medak Hrvoje, Medak Pero, Medak Hrvatin, Oršulić Anđelko, Oršulić Leonardo, Oršulić Nikola, Oršulić Vice, Parmać Josip, Vladimir Tomislav, Vlahović Martin, Vlahović Martin II, Vlahović Stjepan, Vlahović Mirko.

KOMIN juniori: Batinović Petar, Burić Ivan, Čupić Marin, Golemac Miodrag, Medak Tomislav, Medak Marko, Medak Hrvoje, Medak Zvonimir, Odak Goran, Oršulić Leonardo, Šuman Zrinko, Vlahović Martin, Vladimir Branimir, Vladimir Ivan, Vlahović Mirko, Vlatković Vlaho, Vujević Jerko, Vujević Zvonimir, Zejnelov Goran, Zovko Jure.

KRVAVAC II: Barbir Nenad, Barbir Predrag, Barišić Branko, Barišić Miroslav, Gnječ Ivan, Gnječ Joško, Glavinić Miro, Jelčić Dražen, Jelčić Mate, Jerković Jerko, Krstičević Antonio, Komazin Ivica, Marević Darko, Obradović Rajko, Popović Ilija, Radoš Željko, Šalinović Natko, Tutavac Ivica, Ujdur Mate, Vučković Stipe.

MLADOST-Stablina ///

MARKO POLO FEST-Korčula ///

MOLLISSE-ITALIJA ///

MILOŠIĆI-LUKAVAC: Dodig Ivo, Dodig Ljubo, Erceg Ante, Erceg Ivica, Erceg Joško, Erceg Petar, Erceg Klaudio, Erceg Vedran, Erceg Veselko, Gašpar Ozren, Jakičević Toni, Radonić Dragan, Radonić Joško, Rakić Andrej, Ružičanin Mili, Šalinović Ivan, Vukosav Drago, Vukosav Milan.

OPUZEN-GUSARKE ///

PERAČKO BLATO: Barbir Ivan, Gašpar Nikola, Galić Božidar, Gradac Mate, Leburić Jurica, Mikulić Ivan, Mikulić Marijan, Ostojić Ante, Ostojić Aleksandar, Ostojić Mate, Ostojić Mate (mlađi), Ostojić Mirko, Ostojić Petar, Ostojić Zvonimir.

PLINA-STABLINA: ///

PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKI FAKULTET ZAGREB: Brumen Miljenko, Cvitaš Nikola, Cvitaš Lovro, Čoti Ivan, Domjanović Ante, Dumenčić Slavko, Eljazović Alvin, Fadiga Matija, Ivković Krešimir, Jerković Tomislav, Kanajet Marin, Telišman Domagoj, Telišman Hrvoje, Stojić Hrvoje, Šušak Dejan, Vondra Eduard, Volarević Miro, Živko Vjekoslav.

PRUD: Dugandžić Tomislav, Jakić Toni, Jakić Vice, Jakić Mate, Marević Ante, Marušić Mario, Marušić Jurica, Marušić Petar, Petković Davor, Petković Marin, Petković Rudolf, Planinić Ivica, Volarević Ante, Volarević Dinko, Volarević Marin, Volarević Mate, Volarević Mate II, Volarević Vedran, Volarević Tonći, Volarević Petar, Zubac Tihomir.

ROGOTIN UOTV: Barčot Zlatko, Dodig Jadranko, Glamuzina Marin, Grgurinović Slaven, Grgurinović Nedo, Jerković Joško, Jerković Nedjeljko, Jerković Tomislav, Markota Mario, Markota Vedran, Markota Viktor, Rezić Mirko, Štrbić Dario, Šunjić Antiša, Šunjić Ivan, Šunjić Ivica, Šunjić Lovre, Šunjić Tomislav, Šunjić Paviša, Šunjić Romano, Žderić Branko, Žderić Mate.

SPORTSKA UDRUGA-PLOČE: Bagarić Ivan, Barbir Boris, Barbir Vlado, Batinović Ivica, Bule Zoran, Dragobratović Andrej, Erak Ivica, Erak Joško, Franić Zoran, Markić Nino, Galić Nikola, Medak Hrvatin, Musulin Jurica, Puljan Jerko, Puljan Tonći, Radić Nenad, Tomašević Stipe, Šešelj Antonio, Žulj Ivica.

STAŠEVICA: Zdenko Mateljak, Ivo Musulin, Vlado Gnječ, Krunoslav Sikirić, Ivan Kežić, Ranko Marević, Zdenko Musulin, Ante Kušurin, Vedran Gnječ, Ante Ćendo, Drago Mateljak, Pavao Mateljak, Ante Barbir, Nedjeljko Marević, Jurica Musulin, Mario Barbir, Frane Kužić, Mario Marević, Luka Musulin, Ante Mateljak, Anel Krešić, Kristijan Kužić, Mirko Marević, Zvonimir Marević, Ivan Gnječ, Srećko Marević, Ante Kušurin, Jakov Marević, Nikola Kužić, Nenad Barbir.

STUDENTI -Metković: ///

SVETI MATEJ carina METKOVIĆ: Bošković Ante, Brajević Marko, Ćerlek Zvonko, Goran, Govorko Nikola, Jelčić Božo, Jurić Marijo, Jurković Damir, Jerković Marino, Jurković Vinko, Mateljak Zoran, Milan Damir, Miličević Anto, Pavlović Jurica, Raič Marin, Volarević Ivica, Vekić Danijel, Vidović Zlatko (predsjednik udruge), Vučina Draženko.

SVETI ROKO-PODRUJNICA: Bezer Vice, Ćelić Ante, Ćelić Denis, Ćelić Markica, Kovač Goran, Marević Jadranko, Marević Kristian, Marušić Ivica, Mateljak Zoran, Paponja Ivan, Prusac Jozo, Prusac Liberan, Prusac Tomislav, Šutalo Andrija, Volarević Slobodan.

SVETI NIKOLA-METKOVIĆ: Bebić Dragan, Bebić Mirko, Begić Jure, Begić Viktor, Bokan Dalibor, Bulum Mate, Dominiković Ante, Gnječ Andrija, Ilić Mirko, Ivanković Ivan, Jakić Igor, Jerković Ivica, Jurković Marijo, Marušić Goran, Marušić Stipica, Marušić Joško, Manenica Marko, Mijić Miće, Pehar Ante, Roglić Ronald, Talajić Goran, Trgovčević Miroslav, Volarević Grgica, Volarević Ante, Volarević Stjepan.

ŠARIĆ STRUGA ///

ŠKRAPA-MOMIĆI: Bezer Denis, Bezer Li, Bezer Mirko, Brljević Darko, Brljević Ivan, Brljević Petar, Brljević Zvonko, Dominiković Dejan, Dominiković Ivica, Dominiković Slobodan, Jerković Ivica, Jovica Matko, Marević Jure, Nikolić Karlo, Plećaš Josip, Plećaš Tomislav, Šetka Rolando, Vidović Andrija.

FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE-Zagreb ///

TORCIDA PLOČE ///

VIDONJE-mladi ///

ŽUPA BRISTA: Dropulić Teo, Dropulić Đoni, Dropulić Ivica, Dropulić Mate, Dropulić Zoran, Gašpar Branko, Gašpar Lenko, Gašpar Nediljko, Rončević Ante, Rončević Romeo, Rončević Ivica, Šiljeg Boris, Šiljeg Igor, Šunjić Ante, Šunjić Dario, Šunjić Zoran, Usorac Joško, Usorac Joze.
 

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

7.maraton lađa-foto

(uskoro)

 

ZANIMLJIVOSTI

Opuzenske gusarice veslale su do Opuzena a njihove "protivnice" iz Zagreba imale su želju izveslati cijeli maraton.

Na službenoj stranici predsjednika RH fotografija predsjednika sa lađarima...

 

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba