Popis veslača      >>>

Startna pozicija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> Rezultati  >> 2005  >>  Popis veslača

8.MARATON LAĐA - 13.8.2005.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)
 

BAĆINA: Barbir Ivan, Barbir Marko, Batinović Mate, Bonjeković Damir, Bogunović Nedo, Bogunović Nikša, Cvijanović Zoran, Družijanić Niko, Franić Zoran, Franić Slobodan, Ižotić Goran, Katić Jurica, Marinović Siniša, Pirjevac Vjekoslav, Radaljac Petar, Rohač Damir, Rohač Radenko, Tomašević Jure.

BAĆINA juniori: Barbir Željko, Bebić Bruno, Bogunović Mario, Cvjetić Boris, Čančar Pavo, Grgurinović Damjan, Grgurinović Duško, Grgurinović Leo, Giljević Ivan, Giljević Jurica, Giljević Mateo, Katić Ivanko, Krilić Josip, Kuliđan Boris, Marinović Mate, Marinović Matija, Marinović Marin.

ČAPLJINA: Kordić Rafo-kapetan, Antić Krešimir, Curić Zdenko, Čuilić Dario, Đorđić Goran, Jelčić Božo, Jerkić Marijo, Jovanović Boško, Jovanović Marko, Jovanović Ivica, Jovanović Mateo, Jurković Draženko, Karačić Boris, Marjanović Mato, Markota Ernesto, Rako Stjepan, Sesar Dragan.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID: Brnas Augustin, Botica Dario, Bukovac Ante, Demšar Marko, Erceg Ivan, Glavina Tomislav, Ilić Boro, Jurišin Frane, Markota Branko, Markota Željko, Matić Cvito, Matić Miro, Marušić Ivica, Marušić Marko, Pejar Josip, Vučić Ante.

DOMAGOJEVI GUSARI mladi -VID: Boras Krešimir, Ilić Domagoj, Krstičević Mario, Marušić Ante, Marušić Ivan, Markota Josip, Petković Petar, Ramić Danijel, Ramić Kristijan, Ramić Tomislav, Ramić Vlado, Suton Ante, Suton Filip, Suton Josip, Suton Marin, Vučić Ante, Vučić Josip, Taslak Zoran, Volarević Ivan.

DONJANI DONJI-Slivno: Babić Dalibor, Babić Nedjeljko, Dragobratović Hrvoje, Drljepan Renato, Drljepan Vedran, Sršen Ante, Sršen Damir, Sršen Dalibor, Sršen Igor, Sršen Ivan, Sršen Jurica, Sršen Marijan, Sršen Mario, Sršen Slaven, Šeput Tomislav.

FAKULTET AGG –Zagreb: ///

FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE-Zagreb ///

FORT OPUS-SPG Opuzen: ///

GOSPA OD ZDRAVLJA-VLAKA: Babić Slavko, Babić Stipe, Bjeliš Branimir, Bjeliš Petar, Curić Bernard, Curić Ivan, Kristijan Deak, Kiridžija Jure, Kiridžija Željko, Mustapić Josip, Mustapić Mirko, Palinić Damir, Popović Alfijo, Prović Boris, Prović Pero.

GUSARI-KOMIN: Bubičić Gordan, Buntić Filip, Dugandžić Boris, Dugandžić Dragutin, Dugandžić Perica, Grgurinović Ivan, Jelčić Zlatko, Kraljević Antonio, Kraljević Krešimir, Maleta Joško, Maleta Nikica, Medak Frane, Medak Stipe, Oršulić Ante, Oršulić Dalibor, Šuman Ante, Šuman Boris, Šuman Stjepko, Tkalčić Oleg, Vujević Ivan, Vujević Martin, Vujević Mijo.

GUSARICE ZG SVEUČILIŠTA: Bubenik Lana, Ivušić Ives, Miljković Maja, Kurek Mia, Odak Marijana, Prentašić Vlatka, Prusina Andrea, Radečić Martina, Seljan Katarina, Stamenković Barbara, Stanić Josipa, Varnica Tina, Vazdar Sanja, Vlašić Andreja.

IV KORPUS OS TH (4.gardijska brigada): ///

JUŽNJAK - Ploče: ///

KOMIN: Burić Ivan, Dugandžić Hrvoje, Golemac Ante, Golemac Miodrag, Grgurinović Teo, Medak Hrvatin, Medak Stjepan, Medak Hrvoje, Oršulić Matko, Oršulić Leonardo, Oršulić Nikola, Parmać Josip, Rakušić Leo, Vlahović Mirko-Jablan, Vlahović Tihomir.

KOMIN juniori: Batinović Pero, Grgurinović Ivan, Medak Ivo, Medak Pero, Medak Zvonimir, Odak Goran, Oršulić Anđelko, Oršulić Toni, Oršulić Vice, Vlahović Stjepan, Vlahović Zvonimir, Vujević Zvonimir.

KRVAVAC I: Batinović Franko, Batinović Ivan, Batinović Mirko, Ćelić Ivan, Ćendo Ivan, Gnječ Ante, Gnječ Andrija, Gnječ Marijo, Jelčić Boro, Jerković Nikola, Jovanović Goran, Krstičević Mladen, Marević Milenko, Nikolić Ivan, Nikolić Zdeslav, Obrvan Marko, Pratežina Stipe, Šiljeg Duje, Ujdur Robert, Ujdur Stipe, Vučković Andrija, Vučković Ivan, Vučković Stipe.

KRVAVAC II: Batinović Radislav, Barbir Nenad, Barbir Predrag, Barišić Branko, Barišić Miroslav, Gnječ Ivan, Gnječ Joško, Glavinić Miroslav, Jelčić Dražen, Jelčić Jozo, Komazin Ivica, Marević Igor, Obradović Rajko, Rakić Marijo, Šalinović Natko, Šešelj Antonio, Tutavac Ivica, Ujdur Matko, Vučković Joško.

MOLLISSE-ITALIJA ///

MILOŠIĆI-LUKAVAC: Dodig Ivo, Dodig Ljubo, Erceg Ante, Erceg Antonio, Erceg Ivica, Erceg Mateo, Erceg Petar, Erceg Klaudio, Erceg Vedran, Erceg Veselko, Jović Davor, Radonić Joško, Rakić Andrej, Rakić Dražen, Šalinović Ivan, Vukosav Drago, Vukosav Ivan, Vukosav Milan, Vukšić Damir.

NERETVANKE-Metković: Ivona Kontić (najmlađa-14,5 godina), Dragica Družijanić (najstarija-punih pedeset), Dodig Kata, Dodig Zdravka, Karan Ana, Krešić Ana, Lonac Marijana, Snježana Mateljak, Mateljak Ankica , Medak Jelka ,  Andrijana Musulin, Talajić Mila, Raguž Julija.

OPUZENKE ///

PERAČKO BLATO: ///

PLINA-STABLINA:  Barbir Robert, Bilanić Dario, Butigan Jurica, Družijanić Žarko, Erak Mario, Jerković Jozo, Mihaljević Davor, Ostojić Željko, Radaljac Marin, Radaljac Nikola, Radoš Mile, Radoš Željko, Samardžić Marijan, Štrbić Goran, Štrbić Ivan, Štrbić Joško, Štrbić Marko, Štrbić Mile, Štrbić Zdravko, Zmijarević Josip, Zmijarević Srećo, Žderić Dalibor, Žderić Tomislav, Žderić Mario, Žderić Perica.

PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKI FAKULTET ZAGREB: ///

PRUD: Crnčević Dominko, Dugandžić Tomislav, Jakić Stjepan,  Jakić Mate, Marušić Damir, Marušić Mate, Marušić Mario, Marušić Mario II, Marušić Goran, Marušić Petar, Musulin Dragan, Petković Davor, Petković Marin, Volarević Ante, Volarević Ante II, Šutalo Andrija, Volarević Igor, Volarević Marin, Volarević Mate, Volarević Mato, Volarević Tonći, Zubac Tihomir.

RASADNIK PRUD: Grgurinović Ivan, Ilić Ivan, Jakić Tomo, Jakić Vice, Jurković Jure, Kuran Dušan, Marušić Zoran, Marušić Denis, Marušić Jurica, Marušić Ante, Marušić Nedjeljko, Marušić Vojislav, Paponja Jure, Planinić Ivica, Ramić Antonio, Volarević Miro, Volarević Jurica, Volarević Andrija, Volarević Goran, Volarević Mijo, Volarević Josip, Volarević Petar, Volarević Petar II, Volarević Mate.

ROGOTIN UOTV: Čupić Ivica-Pela, Čupić Romano, Dodig Jadranko, Funtak Dražen, Glamuzina Marin-Zujo, Grgurinović Slaven, Grgurinović Nedo, Jelkić Dražen, Jerković Ante, Jerković Joško, Jerković Nedjeljko, Jerković Tomislav, Jurić Nikola, Markota Viktor, Šabjan Ivan, Špoljarić Darko, Šunjić Ivan, Šunjić Josip, Šunjić Katarino, Zečević Josip, Žderić Branko, Žderić Joško.

SISAK: ///

STABLINA: ///

SPORTSKA UDRUGA-PLOČE: Bagarić Ivan, Barbir Andrej, Barbir Vlado, Beidenegl Dominko, Božić Frano, Dadić Nenad, Dragobratović Andrej, Erak Ivica, Franić Zoran, Knežić Dejan, Markić Nino, Galić Nikola, Musulin Jurica, Pantelić Damir, Pavlović Boro, Puljan Jerko, Radaljac Dragan, Tomašević Stipe, Štrbić Antonio, Štrbić Nikša.

STAŠEVICA: Barbir Ante, Bilić Mate, Ćendo Ante, Jujnović Vlado, Gnječ Zdenko, Gnječ Vlado, Marević Jakov, Marević Ranko, Mateljak Ante, Mateljak Pavao, Mateljak Pero, Mateljak Drago, Musulin Ivo, Musulin Luka, Musulin Tomislav, Musulin Zdenko, Krešić Anel, Kužić Nikola, Kušurin Ante, Kušurin Marko, Sikirić Krunoslav.

SVETI ROKO-PODRUJNICA: Bezer Vice, Ćelić Ante, Ćelić Denis, Ćelić Markica, Ćelić Srećko, Jakić Igor, Kovač Goran, Marević Jadranko, Mateljak Zoran, Mateljak Dalibor, Prusac Jozo, Prusac Liberan, Prusac Tomislav.

SVETI NIKOLA-METKOVIĆ: ///

ŠARIĆ STRUGA ///

ŠKRAPA-MOMIĆI: Bezer Li, Bezer Mirko, Brljević Ivan, Brljević Petar, Brljević Zvonko, Dominiković Ivica, Jakić Goran, Jerković Ivica, Krstičević Antonio, Marević Ante, Marević Jure, Milanović Dragan, Plećaš Ivan, Plećaš Josip, Plećaš Tomislav, Šetka Julijo, Tutavac Marijo, Vidović Andrija.

TORCIDA PLOČE ///

UDRUGA STUDENATA LAĐARA METKOVIĆ: Bebić Marko, Bebić Petar, Bukmir Mario, Čarapina Ante, Dodik Anto, Gluščević Ante, Ilić Ivan, Jerković Marino, Jelaš Filip, Medak Bruno, Medić Jurica, Medić Mario, Mišić Ante, Nikolac Nikola, Radić Marin, Volarević Marin, Zovko Dragan, Vukasović Mario.

VIDONJE-mladi: Barišić Ivan, Barišić Mario, Barišić Martin, Ćerlek Pavo, Galov Mario, Glavinić Mate, Glavinić Toni, Glavinić Ivica, Martinović Andrija, Martinović Mate, Matić Ivica, Matić Vinko, Mijoč Ante, Mijoč Antonio, Mijoč Ivan, Mijoč Marko, Mijoč Vinko, Ostojić Marin, Ostojić Josip, Popović Danijel, Popović Ivica, Vidović Markica, Vidović Slaven, Vidović Jozo, Vidović Nikša.

ŽUPA BRISTA: ///

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

8.maraton lađa-foto

(uskoro)

 

ZANIMLJIVOSTI

Prilikom dodjele medalja za treće mjesto, predstavnik Komina pozvao je PMF na binu "jer su i oni zaslužili ovu medalju" te su zajedno podijelili brončane medalje.

Natjecanje je pratilo nešto manje od 60 000 gledatelja. Najviše do sada.

Rekordan broj gledatelja, natjecatelja, brodova svih vrsta i gostiju! Veličanstven prizor u Metkoviću uoči starta, četrdeset lađa poredanih u tri reda ispod mosta. Na obalama dvadesetak tisuća ljudi gusto načičkanih.

Tijekom cijelog maratona, kroz sva neretvanska mjesta obale su bile prepune ljudi. Pjevalo se i pucalo, svijetlile su bengalke, zvonila su zvona i razne sirene, lupalko se u "priručne" bubnjeve (lonce, bačve...) a ni grla se nisu štedila.

Na ulazu u Ploče također prekrasna slika i veličanstveni doček lađarima.

Znak za start dao je sirenom sa broda Palagruža predsjednik RH Stipe Mesić pod čijim se visokim pokroviteljstvom održava Maraton lađa.

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba