Aktivnosti 2007

Popis veslača      >>>

Shema starta

Zanimljivosti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> Rezultati  >> 2006  >>  Popis veslača

10.MARATON LAĐA - 11.8.2007.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)

BAĆINA: Marko Barbir, Mate Batinović, Nedo Bogunović, Nikša Bogunović, Zoran Cvijanović, Mate Dropulić, Nikica Družijanić –kapetan, Vladimir Franić, Goran Ižotić, Jurica Katić, Vjekoslav Pirjevac, Petar Radaljac, Radenko Rohač, Nikola Šunjić.

Vatrogasna zajednica grada Bjelovara: Siniša Atlija, Branimir Bakić, Goran Cikač, Ćurić Tomislav, Despot Darko, Fučkor Milan, Galić Silvije, Galić Marija, Horvat Željko, Henc Dražen, Imbrišić Ivan, Jambrek Željko, Kapustić Davor-kapetan, Matijašić Igor, Mihaljinec Mario, Rođak Mihael, Smiljanić Vladimir, Štimac Josip, Tabaček Mladen, Tuković Božidar, Varga Mario, Zlojić Ivan.

ČELJEVO: Nikola Bartolović, Pero Borovac, Stjepan Čuljak, Goran Đorđić, Anđelko Jelčić, Jure Jelčić, Mario Jerkić, Boško Jovanović, Ivica Jovanović, Draženko Jurković, Dragan Jozić, Vitomir Karlušić, Rafo Kordić –kapetan, Mato Marjanović, Mirko Musulin, Josip Primorac, Ivan Primorac, Davor Petković.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID: Petar Bebić, Ivan Boras, Dario Botica, Ante Bukovac, Martin Ivanković, Frane Jurišin, Hrvoje Manenica, Branko Markota-kapetan, Željko Markota, Marko Marušić, Cvito Matić, Miro Matić, Josip Pejar, Mato Volarević.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID II: Augustin Brnas, Marko Brnas, Ivica Bukovac, Mario Krstičević, Ivan Marušić-kapetan, Petar Petković, Krešimir Ramić, Vlado Ramić, Ante Suton, Filip Suton, Josip Suton, Ranko Šiljeg, Zoran Taslak, Slobodan Vladimir.

DONJANI DONJI-Slivno: Ivan Atanacković, Renato Drljepan, Boško Kadijević, Marko Kadijević, Saša Kadijević, Dragoljub Knežić, Luka Palinić, Damir Sršen, Dalibor Sršen, Ivan Sršen, Igor Sršen, Mario Sršen, Marijan Sršen, Slaven Sršen, Tomislav Šeput.

DONJANI DONJI JUNIORI-Slivno: Alen Dragobratović, Hrvoje Dragobratović, Ante Glasović, Dragan Kadijević, Ilija Kadijević, Mijo Kadijević, Mirko Kadijević, Mirko Kadijević, Špiro Knežić, Stipe Mustapić, Petar Palinić, Dragi Sršen, Marko Sršen, Mario Sršen, Antonio Sršen, Vitomir Sršen.

FORT OPUS SPG-Opuzen: Ivan Beno, Ivica Deak, Ivica Grljušić, Mario Grljušić, Dražen Kiridžija, Ivan Mataga, Slavko Musulin, Tomislav Perojević, Dragan Popić, Marko Popović, Boško Prović, Mate Prović, Toni Prović-kapetan.

GUSARI-KOMIN: Ferdo Čupić, Boris Dugandžić-kapetan, Dragutin Dugandžić, Antonio Kraljević, Zlatko Jelčić, Nikica Maleta, Frane Medak, Tomislav Medak, Marijo Medak, Dalibor Oršulić, Lucijan Oršulić, Ante Oršulić, Boris Šuman, Kristijan Vlahović, Martin Vujević, Mijo Vujević.

Hrvatska zajednica u Mollisse (Italija): Celebre Saverio, De Camillis Roberto, Ferrante Federico, Genova Luigi, Guidotti Jacopo, Mancini Leano, Manso Fabio, Marino Ferdinando, Pacucci Giovanni, Palombo Blascetta Nicola, Piccoli Cristian, Sciarretta Eliseo, Verna Raffaele, Zara Antonio, Zara Giuseppe.

JUŽNJAK Ploče: Zoran Ćorić, Neven Čaušević, Ante Dugandžić, Valter Dugandžić-kapetan, Igor Grgurinović, Dejan Knežić, Joško Lovrić, Tihomir Nikolac, Goran Penić, Krešimir Petrović, Ivan Rakušić, Ante Šunjić, Jure Šunjić, Mladen Štrbić, Željko Vukić, Nino Žderić.

JUŽNJAK Juniori-Ploče: Barbir Robert-kapetan, Ćavar Marin, Despot Luka, Erak Mateo, Gavran Mate, Klarić Mateo, Klarić Dinko, Kelava Slaven, Krstić Živko, Krstić Goran, Raguž Hrvoje, Skaramuca Ivan, Žilić Petar.

KOMIN: Ivan Burić, Martin Burić, Marijan Burić, Renato Ćopo, Tomislav Dugandžić, Ante Golemac-kapetan, Miodrag Golemac, Jerko Jerković, Nikola Jurić, Hrvoje Medak, Neven Nikolac, Leonardo Oršulić, Matko Oršulić, Toni Oršulić, Vice Oršulić, Nikola Oršulić, Anđelko Oršulić, Goran Odak, Josip Parmać, Ivan Šabjan, Mirko Vlahović, Nado Vlahović, Ivica Vlahović, Tihomir Vlahović, Ivan Vujević.

KRVAVAC: Anđelko Barišić, Franko Batinović, Edo Čavrk, Tomislav Jelčić, Zvonimir Jelčić, Jurica Krstičević, Petar Krstičević, Luka Liković, Ivan Šiljeg, Stipe Vučković-kapetan, Andrija Vučković, Marin Vučković, Marin Vučković.

KRVAVAC II: Davor Barišić, Miroslav Barišić, Ivan Batinović, Davor Ćendo, Dražen Funtak, Ivan Erceg, Ivan Gnječ-kapetan, Joško Gnječ, Dražen Jelčić, Boro Jelčić, Antonio Krstičević, Natko Šalinović, Matko Ujdur, Robert Ujdur, Damir Vučković.

Metkovke-lađarice: Ivana Beljo, Ana Čarapina, Kata Dodig, Zdravka Dodig, Ana Ilić, Ivona Kontić, Mirjam Kukoč, Silva Kramer, Ivana Livaić, Nataša Lončarević, Milena Miškić-kapetan, Andrijana Musulin, Marijana Odak, Martina Radečić, Silva Šutalo, Josipa Stanić.

Neretvanke-lađarice: Andačić Maša, Batinović Nedjeljka, Dragobratović Zrinka, Janković Neda, Janković Marijana, Medak Jelka, Petković Ivana, Prkačin Anita, Raguž Julijana-kapetan, Šiljeg Mirela, Talajić Ivana, Volarević Sanela.

NORIN-Matijevići: Matko Jovica-kapetan, Drago Kaleb, Ivan Lacku, Josip Medak, Jurica Marević, Branko Marević, Dubravko Markota, Silvio Markota, Duje Nikolić, Marin Nikolić, Tonći Padovan, Darko Perak, Ante Petković, Julio Šetka, Izvor Škubonja, Ante Šprlje, Josip Šprlje, Antonio Zloić.

PERAČKO BLATO: Ivan Barbir, Vinko Barbir, Antonio Čotić, Nikola Gašpar, Ante Kežić, Mirko Kežić, Mile Leburić, Jurica Leburić, Marijan Mikulić, Aleksandar Ostojić, Mate Ostojić, Mate Ostojić, Mirko Ostojić, Oliver Ostojić, Zvonimir Ostojić.

PLINA-STABLINA: Jurica Butigan, Joze Jerković, Mišel Kuhar, Joško Maleta, Stanislav Radaljac, Nikola Radaljac, Marin Radaljac, Mile Radoš, Željko Radoš, Damir Šalinović, Mile Štrbić, Antonio Štrbić, Goran Zmijarević, Srećko Zmijarević, Tomislav Žderić, Ivan Žderić, logistika: Davor Mihaljević, Dalibor Žderić, Toni Brnas.

Rogotin MARKO MARKOTA: Barčot Zlatko, Bošković Srećko, Glamuzina Ante, Glamuzina Duje, Jerković Tomislav, Jerković Mate, Markota Mario, Markota Josip, Markota Zoran, Nikolac Mario, Šunjić Antiša, Šunjić Ivan-kapetan, Šunjić Joško, Šunjić Tomislav, Štrbić Dario, Žderić Ante, Žderić Branko, Žderić Mato.

ROGOTIN: Dodig  Jadranko, Glavina Tomislav, Glamuzina Marin, Glamuzina Marijo, Grgurinović Nedo, Grgurinović Slaven, Jerković Ante, Jerković Joško-kapetan, Jerković Nedjeljko, Kaurin Josip, Markota Viktor, Mandić Kristijan, Nikolac Zoran, Šunjić Jurica, Šunjić Ivica, Šunjić Romano, Šunjić Paviša, Žderić Joško.

STABLINA: Mateo Barbir, Ivica Barbir, Ivan Grgurinović, Ivan Jakić, Denis Jakić, Ante Lovrić, Renato Mihaljević, Igor Pavić, Stipe Pijević, Drago Prgomet, Antonio Radaljac, Ivan Štrbić, Andrija Štrbić,  Stipan Zmijarević-kapetan, Ante Žderić, Marin Žderić, Mirko Žderić.

STAŠEVICA: Ante Barbir, Ante Ćendo, Radoslav Ćendo, Nedjeljko Dropulić, Andrija Dropulić, Nikola Kužić, Anel Krešić, Dragan Marević, Duje Marević, Jakov Marević, Ante Marević, Ante Mateljak, Drago Mateljak, Pavao Mateljak, Luka Musulin, Ivo Musulin, Dražen Radonić, Andrej Rakić,  Joško Usorac.

SPORTSKA UDRUGA PLOČE: Mate Barbir, Robert Barbir, Dominko Beidenegl, Slaven Dominiković, Andrej Dragobratović, Ivica Erak, Boris Kapović, Željko Kostreš, Nino Markić, Hrvatin Medak, Miljenko Nikolac, Kristijan Nikolac, Tonći Puljan, Ante Prgomet, Leo Rakušić, Antonio Šešelj, Stipe Tomašević-kapetan, Dominik Vizintini.

SVETI NIKOLA-Metković: Mirko Bebić, Tomislav Batinović, Mate Bulum, Neven Dragičević, Ivan Ivanković, Ivica Jerković, Marko Katavić, Davor Kolakušić, Ivan Kuran, Marko Manenica, Stipica Marušić, Ante Pehar, Goran Pehar, Gabriel Stanić, Miroslav Trgovčević, Grgica Volarević.

ŠARIĆ-STRUGA: Ivan Erak, Ivan Karamatić, Antonio Nikolac, Božo Nikolac, Stipe Nikolac (Jurin, Stipe Nikolac (Antin), Joško Nikolac, Mate Nikolac, Nikica Nikolac, Ivan Nikolac, Marko Nikolac, Jure Oršulić, Josip Odobašić, Nino Radonić, Jerko Srzentić, Ivan Takač.

ŠKRAPA-MOMIĆI: Bezer Li, Bezer Mirko, Brljević Darko, Brljević Ivan, Brljević Petar, Brljević Zvonko, Dominiković Ivica, Ereš Josip, Jerković Mile, Kaleb Ivan, Marević Mirko, Plećaš Ante, Plećaš Duje, Plećaš Ivan, Plećaš Josip, Plećaš Tomislav-kapetan, Šiljeg Robert, Ujdur Pavo.

TORCIDA PLOČE: Željko Barbir, Martin Bebić, Stipe Barbir, Igor Dugandžić, Pavo Franić, Damir Franić, Ivan Giljević, Mateo Giljević, Josip Jerković, Marko Kužet, Aljoša Krstičević, Josip Krilić, Andrej Lekić,Josip Marević, Boris Pavković, Nikola Spremo.

GOSPA od ZDRAVLJA-Vlaka: Matko Babić, Slavko Babić, Marino Babić, Zvonimir Bjeliš, Petar Bjeliš, Ivica Ćulić, Kristijan Deak-kapetan, Drago Deak, Mirko Mustapić, Vladimir Popović, Ilija Popović, Tomislav Popović, Boris Prović, Pero Prović.

ZAGREB: Ivan Bagarić, Josip Bilić, Ivan Ceković, Ante Domjanović-kapetan, Slavko Dumančić, Matija Fadiga, Nikola Jurković, Tomislav Jerković, Ivica Kaleb, Danijel Kolomaz, Igor Krajina, Ivan Krajina, Ervin Mrinjek, Tomislav Malešević, Miro Pavlović, Marijan Šunjić, Dejan Šušak, Miro Volarević, Dragan Zrnić, Jurica Žderić.

ŽRNOVSKI GALIJOTI-Korčula: Brčić Antun, Borovac Tonći-kapetan, Borovac Stanko, Cebalo Milan, Curać Željko, Curać Ante, Curać Marko, Didović Radoslav, Đula Sveto, Đula Josip, Jelušić Petar, Jeričević Marin, Sardelić Robert, Skokandić Vicko, Šegedin Jakov, Šegedin Miki.

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

9.maraton lađa-foto

(uskoro)

 

ZANIMLJIVOSTI

Ekipi Gusarica Zagrebačkog sveučilišta pripao je pehar kao najboljoj ženskoj ekipi na ovom maratonu.

Ukupno je vozilo 17 istih lađa organizatora izgrađenih 2004. I 2005. godine (+).

Otkad se već treću godinu vozi u dijelom istih lađa i sa zastavama sponzora lađa, po drugi put pobjednik maratona je ekipa koja je nosila zastavu Kolinske. Prije dvije godine to su bili Donjani Donji.

 

 

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba