Aktivnosti 2008.g.

Popis veslača      >>>

Startna pozicija

Shema starta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> >> 2008  >>  Popis veslača

11.MARATON LAĐA - 9.8.2008.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)

 

BAĆINA: Nedo Bogunović, Nikša Bogunović, Zoran Cvijanović, Ivica Dropulić, Mate Dropulić, Nikica Družijanović, Vladimir Franić, Goran Ižotić, Siniša Marinović, Neven Nikolac, Vjekoslav Pirjevac, Petar Radaljac, Radenko Rohač, Jerko Srzentić, Nikola Šunjić, Jurica Tomašević.

Vatrogasna zajednica grada Bjelovara: Branimir Bakić, Darko Despot, Davor Đalog, Silvije Galić, Marija Galić, Dražen Henc, Ivan Imbrišić, Ivan Kaleb, Tomislav Krističević, Davor  Kapustić, Igor Matijašić, Mario Pavlović, Mihael Rođak, Vladimir Smiljanić, Tomislav Smrček, Petar Šabić, Mladen Tabaček, Mario Varga, Ivan Zloić.

 

CIPLIĆI Zagreb: Frane Braica, Mate Damić, Vibor Dodig, Frane Garma, Marko Katalinić, Hrvoje Kindl, Ante Krečak, Lovre Matana, Ive Mikulandra, Krešimir Mikulandra, Maroje Matana, Marin Rajič, Tonči Vlahović, Marin Vlahović, Tihomir Vujčić.

 

CRNI PUT Metković: Dodig Ivan, Dominiković Mario, Jakić Ivan, Jovica Matko, Kežić Josip, Kežić Ivica, Kežić Matko, Mačinković  Marin, Musulin Marin, Musulin Josip, Pandžić Dragan, Petković Ante, Petković Filip, Rodin Pero, Senta Mile, Šiljeg Filip, Vekić Nedo, Volarević Mirko, Volarević Matko, Volarević Hrvoje, Zloić Nikša.

 

Comunita „Croatia del Molise ‚,LUIGH ZARA“ (Hrvatska zajednica u Mollisse-Italija): Baranello Pietro, Cipressi Fabio, Cappabianca Sabatino, Desiderio Francesco, Ferrante Federico, Genova Luigi, Manso Fabio, Piccoli Cristian, Palombo Blascetta Nicola, Rosa Leonardo, Vetta Oscar, Verna Raffaele, Verna Donato, Zara Giuseppe, Zara Antonio.

 

ČELJEVO (BiH): Krešimir Antić, Pero Borovac, Nikola Bartolović, Ivan Buntić, Zdenko Curić, Goran Đordić, Ilija Falak, Mario Jerković, Boško Jovanović, Ivica Jovanović, Dragan Jozić, Anđelko Jelčić, Rafo Kordić, Mirko Musulin, Mato Marijanović, Davor Petković, Josip Pavlović, Josip Primorac, Ivan Primorac, Stjepan Rako, Slobodan Vladimir.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID: Ante Bukovac, Ivan Boras, Frane  Jurišin, Hrvoje Manenica, Branko  Markota, Željko  Markota, Miro Matić, Cvito  Matić, Mario Marušić, Slavko Musulin, Marko  Marušić, Josip Pejar, Petar  Petković, Ante  Suton, Filip  Suton.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID II: Augustin Brnas,  Dragan Brnas, Krešimir Boras, Leo Ilić, Ivan  Marušić, Žarko Markota, Mirko Medak, Kristijan  Ramić, Vlado  Ramić, Tomislav Ramić, Kristijan Šiljeg, Zoran Taslak, Ante Vučić, Nedo Vučić, Emanuel Volarević.

DONJANI DONJI-Slivno: Hrvoje Dragobratović, Renato Drljepan, Marko Kadijević, Saša Kadijević, Mirko Kadijević, Mijo Knežić, Dragoljub Knežić, Petar Palinić, Damir Sršen, Marijan Sršen, Slaven Sršen, Ivan Sršen, Mario Sršen.

GUSARI-KOMIN: Martin Burić, Boris Dugandžić, Zvonimir Dugandžić, Tonči Čupić, Ivan Vujević, Martin Vujević, Mijo Vujević, Lenko Vuković, Stjepan Vlahović, Zvonimir Vlahović, Ivan Vladimir, Tomislav Vladimir, Nikola Oršulić, Anđelko Oršulić, Toni Oršulić, Leonardo Oršulić, Vice Oršulić, Goran Odak, Martin Medak, Marko Medak, Pero Medak, Zrinko Šuman, Velibor Šuman , Boris Šuman.

JUŽNJAK Ploče: Luka Despot, Ante Dugandžić, Valter Dugandžić, Mateo Erak, Mate Gavran, Tigo Giljević, Slaven Kelava, Dinko Klarić, Živko Krstić, Ivan Markić, Hrvoje Raguž, Ivan Skaramuca, Ante Šunjić, Nino Žderić, Petar Žilić.

KOMIN: Ivan Burić, Ivan Batinović, Miro Barišić, Nikola Cvijetić, Renato Ćopo, Ante Golemac, Miodrag Golemac, Jerko Jerković, Antonio Kraljević, Stanko Marušić, Ivica Marušić, Joško Maleta, Zlatko Oršulić, Marinko Oršulić, Rade Paponja, Goran Penić, Željko Radoš, Ante Vučić.

KRVAVAC: Davor Ćendo, Bernard Jelčić, Boro Jelčić, Dražen Jelčić, Zvonimir Jelčić, Darko Jerković, Jurica Krstičević, Antonio Krstičević, Robert Ujdur, Josip Ujdur, Ivan Ujdur, Zoran Ujdur, Davor Ujdur, Brane Vučković, Stipe Vučković, Ante Vučković, Viktor Vučković, Nikola Vučković, Ivan Vučković.

MARKO MARKOTA Rogotin : Zlatko Barčot, Glamuzina Duje, Glamuzina Tomislav, Zoran Markota, Viktor Markota, Josip Markota, Mario Markota, Šunjić Tomislav, Šunjić Ivan, Šunjić Katarino, Šunjić Joško, Ante Žderić, Andrej Žderić, Branko Žderić, Joško Žderić, Jure Žderić, Mato Žderić.

Metkovke-lađarice: Nediljka Batinović, Marina Ereš, Kata Dodig, Zdravka Dodig, Ana Čarapina, Merica Kadijević, Ivona Kontić, Mirjam Kukać, Nataša Lončarević, Milena Miškić, Ivana Miškić, Željana Musulin, Marija Prović.

Norin-Matijevići: Hrvoje Bebić, Mate Boras, Dražen Jelčić, Tonči Padovan, Marin Nikolić, Ivan Kaleb, Drago Kaleb, Silvio Markota, Nikola Manenica, Branko Marević, Joško Nikolić, Antonio Nikolić, Duje Nikolić, Ivan Šiljeg, Izvor Škubonja, Josip Šprlje, Ante Šprlje.

Peračko blato: Vinko Barbir, Ivan Barbir, Antonio Čotić, Nikola Gašpar, Mirko Kežić, Ante Kežić, Jurica Leburić, Mile Leburić, Andrej Lekić, Marijan Mikulić, Ivan Mikolić, Aleksandar Ostojić, Mate Ostojić, Mate Ostojić, Oliver Ostojić, Zvonimir Ostojić, Tomo Ostojić, Mario Ostojić, Mirko Ostojić, Tin Piskač.

PLINA-STABLINA: Robert Barbir, Dario Bilanić, Jurica Butigan, Mario Erak, Joze Jerković, Davor Mihaljević, Nikola Radaljac, Marin Radaljac, Mile Radoš, Ivan Štrbić, Josip Štrbić, Tomislav Žderić, Goran Zmijarević, Srećko Zmijarević, Matko Zmijarević, Dalibor Žderić.

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA: Marin Bogdan, Domagoj Dumančić, Filip Dumančić, Vanja Jelčić, Darko Kordić, Vedran Martinović, Marko Pavković, Marin Petković, Marin Perinić, Dorian Radovčić, Davor Radović, Tomislav Senčić, Karlo Udovičić, Jadranko Vlašić-Klasan, Ivo Zrilić.

PRUD: Josip Jakić, Mate Jakić, Marko Jakić, Ante Marušić, Antonio Marušić, Andrija Marušić, Josip Marušić, Petar Marušić, Nedjeljko Marušić, Zvonimir Taslak, Mirko Taslak, Ivan Volarević, Josip Volarević, Marin Volarević, Petar Volarević, Vedran Volarević, Mate Volarević.

ROGOTIN: Leo Bošković, Tomislav Dugandžić, Slaven Grgurinović, Nedo Grgurinović, Matko Glamuzina, Marin Glamuzina, Ivan Glamuzina, Marijo Glamuzina, Mate Jerković, Joško Jerković, Nedjeljko Jerković, Kristian Mandić, Hrvoje Medak, Zoran Nikolac, Antiša Šunjić, Paviša Šunjić, Romando Šunjić, Zdravko Šunjić.

SISAK: Hrvoje Belčić, Željko Barberić, Mario Barišić, Vladimir Borovnjak, Dario Crneković, Antun Ivanušić, Goran Jajčinović, Robert Joskić, Marko Koljaja, Tomislav Milinković, Dinko Pavić, Zdenko Prelac, Marko Rajkovača, Rajko Rajković, Miljenko Stuhne, Jerko Šebalj, Ivor Šebalj, Ivo Šoštarić, Ivan Šoštarić, Davor Šoštarić, Marin Vida, Sandro Zrnić, Pavle Zrnić.

STABLINA: Mateo Barbir, Ivan Jakić, Denis Jakić, Ante Lovrić, Renato Mihaljević, Igor Pavić, Stipe Pijević, Ivan Štrbić, Andrija Štrbić,  Stipan Zmijarević, Ante Zmijarević, Ante Žderić, Marin Žderić, Mirko Žderić.

STAŠEVICA: Ante Barbir, Ante Ćendo, Radoslav Ćendo, Joško Erceg, Vladimir Jujnović, Anel Krešić, Nikola Kužić, Ivo Musulin, Luka Musulin, Drago Mateljak, Pavo Mateljak, Ante Mateljak, Jakov Marević, Duje Marević, Ante Marević, Andrej Rakić, Ivica Rončević, Boro Šiljeg.

SPORTSKA UDRUGA PLOČE: Ivan Bagarić, Leonard Barbir, Dominko Beidenegl, Marijan Burić, Slaven Dominiković, Andrej Dragobratović, Frane Dugandžić, Željko Kostreš, Nino Markić, Hrvatin Medak, Jurica Musulin, Tonći Puljan, Božo Pavlović, Nenad Radić, Antonio Šešelj, Stipe Tomašević.

SVETI NIKOLA-Metković: Hrvoje Batinović, Mirko Bebić, Ivan Bebić, Mate Bulum, Ante Čelić, Petar Ćelić, Neven Dragičević, Neven Dragičević, Gordan Djaković, Marin Gudelj, Ivan Ivanković, Josip Jerković, Ivica Jerković, Darko Jerković, Ivan Komšić, Ante Pehar, Goran Pehar, Ivan  Piccolotti.

SVETI ROKO-Podrujnica: Karlo Ćelić, Srećko Čelić, Markica Čelić, Gordan Ćelić, Ante Ćelić, Denis Ćelić, Marko Jerković, Igor Jakić, Goran Kovač, Dalibor Mateljak, Zoran Mateljak, Jurica Marević, Tomislav Prusac, Liberan Prusac, Davorin Šindler, Ivan Zloić.

ŠARIĆ-STRUGA: Ivan Erak, Marin Glamuzina, Josip Glamuzina, Ivan Karamatić, Antonio Nikolac, Božo Nikolac, Stipe Nikolac, Tihomir Nikolac, Mate Nikolac, Nikica Nikolac, Marko Nikolac, Jure Oršulić, Nino Radonić, Ivan Takač.

ŠKRAPA-MOMIĆI: Batinović Ivan, Bezer Li, Bezer Mirko, Brljević Roko, Brljević Ivan, Brljević Petar, Brljević Zvonko, Čuljak Stjepan, Dominiković Ivica, Dominiković Marko, Marević Jure, Mijoč Ante, Plećaš Ante, Plećaš Duje, Plećaš Ivan, Plećaš Josip, Plećaš Tomislav, Ramić Krešimir, Ujdur Pavo.

TORCIDA PLOČE: Stipe Barbir, Silvestar Čavar, Damir Franić, Josip Jerković, Josip Krilić, Marko Kužet, Goran Krstić, Boris Pavković, Vladimir Pavlović, Nikola Spremo, Žarko Vištica, Mate Živković, Baldo Žderić, Mario Žderić.

GOSPA od ZDRAVLJA-Vlaka: Matko Babić, Marino Babić, Slavko Babić, Zvonimir Bjeliš, Petar Bjeliš, Mladen Curić, Ivica Ćulić, Josip Čović, Kristijan Deak, Drago Deak, Jure Kiridžija, Mirko Mustapić, Josip Mustapić, Ivan Odak, Vladimir Popović, Tomislav Popović, Zlatko Popović, Boris Prović, Pero Prović, Damir Palinić.

ZAGREB: Josip Bilić, Miljenko Brumen, Davor Čulić, Ante Domjanović, Slavko Dumenčić, Matija Fadiga, Tomislav Jerković, Marino Jerković, Ivica Kaleb, Ervin Mrinjek, Mladen Momić, Miljenko Nikolac, Luka Obradović, Marijan Šunjić, Dejan Šušak, Miro Volarević, Dragan Zrnić.

ŽRNOVSKI GALIJOTI-Korčula: Marko Batistić, Tonći Borovac, Jakša Brčić, Antun Brčić, Branko Brčić, Ante Curač, Želko Curač, James Curač, Vjekoslav Curač, Marko Curač, Milan Cebalo, Marko Dohović, Hrvoje Fazinić, Mario Ivanković, Milan Ivanković, Frano  Jeričević, Ivan Jeričević, Ante Laus, Ivan Radmilo, Robert Sardelić, Vicko Skokandić, Dinko Šegedin, Perica Šegedin, Jakov Šegedin, Vojko Vučković.
 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

11.maraton lađa-foto

 

 

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba