Aktivnosti 2010.g.

Popis veslača      >>>

Startna pozicija

Shema starta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> >> 2010  >>  Popis veslača

13.MARATON LAĐA - 14.8.2010.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)

BAĆINA: Bogunović Nedo, Bogunović Nikša, Čupić Josip, Družijanić Nikica, Franić Vladimir, Gavran Mate, Giljević Tigo, Grančić Teo, Katić Marko, Katić Vlatko, Marinović Mate, Radaljac Petar, Rohač Radenko, Rončević Neven, Srzentić Jerko, Šunjić Ante.

Plavo srce:Fabijanić Mario, Tomislav Glušić, Žliman Ivan, Kelković Tomislav, Marković Srećko, Leš Davor, Tudja Kristijan, Đurđević Goran, Ćavar Ivan, Špoljar Davor, Tomić Bojan, Brgles Kristijan, Seražin Tomislav, Perlauzić Matko, Kazimović Luka, Rončević Tomislav, Zeba Ivo, Kaurić Davor, Plečko Mihovil, Perković Petar, Papić Ivan

Crni put: Volarević Matko, Senta Mile, Krstičević Mario, Musulin Josip, Boras Mate, Markota Ante, Volarević Mirko, Volarević Duje, Petković Ivan, Kuran Marin, Govorko Jurica, Govorko Branimir, Grgić Denis, Musulin Ante, Volarević Ivan, Medak Josip, Volarević Mirko, Kežić Josip.

Čeljevo: Kordić Rafo, Marjanović Mato, Buntić Ivan, Petković Davor, Batolović Nikola, Krstić Ivor, Primorac Ivan, Jozić Dragan, Jovanović Boško, Jerkić Mario, Karačić Ilija, Krndelj Boris, Antić Krešimir, Falak Ilija, Pavlović Josip, Ćorić Marin, Borovac Pero, Musulin Mirko, Primorac Josip, Matić Nikola, Jurković Dario.

Domagojevi gusari-Vid: Marušić Ivica, Markota Željko, Matić Miro, Markota Branko, Ilić Leo, Vučić Ante, Volarević Mate, Kuran Ivan, Glavinić Ivica, Vučić Nedo, Manenica Hrvoje, Ramić Vlado, Boras Ivan, Novak Josip, Matić Cvito, Brnas Augustin, Marušić Marko, Pejar Josip, Šiljeg Ranko.

Donjani donji: Knežić Dragoljub, Kadijević Saša, Kadijević Marko, Sršen Vito, Kadijević Dragan, Sršen Ivan, Dragobratović Hrvoje, Sršen Slaven, Sršen Mario, Kadijević Mirko, Kadijević Miro, Sršen Marijan, Dragobratović Lovre, Sršen Zoran, Sršen Ivica.

DONJANI DONJI juniori: Sršen Damir, Sršen Mario, Kadijević Dragan, Kadijević Mijo, Sršen Vito, Sršen Ivan, Kadijević Luka, Bjeliš Josip, Palinić Ivan, Knežić Mirko, Babić Ante, Dragobratović Lovre, Vesligaj Matija, Sršen Toni, Srešen Đani, Knežić Jovan, Medić Marinko, Sršen Zoran.

Gospa od zdravlja, Vlaka: Babić Marino, Kapović Josip, Popović Kristijan, Marević Josip, Popović Ivan, Babić Marin, Curić Mateo, Popović Hrvoje, Babić Nikola, Babić Matko, Deak Drago, Mataga Ivan, Deak Jurica, Curić Ante.

Gospa Karmelska-Krvavac:  Batinović Franko, Batinović Ivan, Ćendo Davor, Ćendo Hrvoje, Ćendo Ivan, Jerković Jerko, Nikolić Ivan, Šalinović Natko, Ujdur Ivan, Ujdur Matko, Ujdur Niko, Ujdur Robert, Vučković Branimir, Vučković Darko, Vučković Marin, Vučković Miroslav.

Gusar Komin: Oršulić Nikola, Burić Marijan, Oršulić Leonardo, Oršulić Anđelko, Medak Anđelo, Medak Hrvoje, Martić Mihovil, Vlahović Stjepan, Vujević Ivan, Dugandžić Boris, Odak Goran, Vlahović Zvonimir, Medak Stojan, Vujević Martin, Vlahović Filip, Vujević Zvonimir, Šuman Boris, Dugandžić Dragutin, Medak Pero, Vujević Miro, Kraljević Ina, Dugandžić Marija, Dugandžić Dubravka, Vladimir Ivan.

Jerkovac: Batinović Duje, Batinović Hrvoje, Batinović Lukrecjo, Bebić Petar, Bebić Tomislav, Ćelić Ante, Ćelić Petar, Manenica Ante, Grmoja Kristijan, Jerković Drago, Krstičević Matej, Šiljeg Marko, Bebić Jure, Šiljeg Ivan, Talajić Marin, Kaleb Stipe, Kaleb Ivica, Bebić Ivan, Ćelić Dane, Bebić Hrvoje, Jerković Darko, Jerković Josip, Jerković Mario.

Južnjak Ploče: Dugandžić Ante, Dugandžić Valter, Lovrić Joško, Penić Goran, Žderić Nino, Katić Davor, Skaramuca Ivan, Raguž Hrvoje, Dominiković Slaven, Kapović Boris, Nikolac Neven, Sokol Ivica, Radić Nenad, Cvijanović Goran, Štrbić Nikša, Radoš Željko Kostreš Željko, Pirjevac Vjekoslav.

Komin: Burić Ivan, Medak Tomislav, Čupić Ivan, Oršulić Matko, Golemac Miodrag, Medak Mile, Oršulić Marinko, Marušić Stanko, Kapović Ante, Livaja Ivan, Maleta Joško, Šuman Ivan, Golemac Ante, Cvijetić Nikola, Kraljević Antonio, Vuković Lenko, Dugandžić Ivan, Dugandžić Ante, Dugandžić Božidar, Dugandžić Petar.

Krvavac II: Glavinić Miroslav, Barbir Nenad, Jelčić Zvonimir, Jelčić Dražen, Barbir Pero, Marušić Joško, Vučković Andrija, Barbir Predrag, Jelčić Tomislav, Rakić Marijo, Obradović Rajko, Barišić Miroslav, Barišić Duje, Vučković Stipe, Vučković Nenis, Jelčić Stipe, Dugandžić Tomislav, Ujdur Ante, Kaleb Ante, Batinović Alen, Šiljeg Duje, Marević Hrvoje, Jelčić Boro, Tutavac Ivica, Jelčić Joze. 

Marko Markota –Rogotin: Žderić Josip, Barčot Zlatko, Šunjić Tomislav, Markota Mario, Šunjić Katarino, Markota Josip, Glamuzina Duje, Markota Viktor, Šunjić Jozo, Žderić Branko, Mandić Kristijan, Glamuzina Josip, Žderić Ivan, Žderić Mate, Glamuzina Ante.

Metkovke: Miškić Milena, Krstičević Anamarija, Miškić Ivana, Lončarević Nataša, Dugandžić Ankica, Marijana Jakić, Musulin Željana, Kežić Dajana, Dodig Kata, Dodig Zdravka, Batinović Maja, Vučina Paula, Miškić Mario, Odak Marijana, Tomić Ivana, Pejdo Alma, Čarapina Ana.

Široki Brijeg i Matijevići:  Barbarić Ivan, Kraljević Žarko, Lasić Velimir, Lasić Zoran, Lovrić Filip, Lovrić Jure, Lovrić Mirko, Mandić Ivan, Nikolić Duje, Pavlović Hrvoje, Pehar Goran, Petković Andrija, Piccolotti Ivan, Prskalo Mario, Prskalo Milan, Pušić Ivan, Šprlje Ante, Šušak Ivo, Šušak Slaven, Trgovčević Miroslav, Zloić Antonio.

Plina Stablina: Jerković Sretan, Vukosav Marin, Herceg Stipe, Lovrić Luka, Zmijarević Ante, Samardžić Anđelo, Stjepanović Roman, Jelavić Ivan, Mihaljević Antonio, Žderić Šime, Barbir Daniel, Šetka Vinko, Štrbić Jure, Erak Matej, Barbir Antonio, Radoš Željko, Erak Ivica, Prgomet Drago, Zmijarević Stipan, Šunjić Stipe, Štrbić Andrija, Štrbić Ivan, Radaljac Marin.

Primorsko - goranska županija: Polić Vinko, Udovičić Mateo, Superina Angelo, Radovčić Dorian, Čop Mario, Pogarčić Marko, Brusić Josip, Jakovac Filip, Butorac Igor, Fućak Robert, Imanković Vedran, Ban Michael, Tadej Bruno, Dumančić Domagoj, Pap Marijan, Petković Marin.

Prud: Volarević Petar, Marušić Antonio, Marušić Ante, Marušić Josip, Marušić Petar, Volarević Josip, Taslak Mirko, Rončević Stiven, Volarević Vedran, Volarević Marin, Jakić Mate, Bjelopera Damir, Marušić Goran, Petković Ivan,Obad Ivan, Marušić Nedjeljko, Kuran Petar, Kuran Tomislav, Volarević Mate, Marušić Andrija.

Rogotin: Jerković Joško, Glamuzina Marin, Glamuzina Ivan, Škubonja Izvor, Nikolac Zoran, Radonić Nino, Šunjić Ivan, Grgurinović Nedo, Grgurinović Slaven, Takač Ivan, Šunjić Romano, Jerković Nedjeljko, Jerković Mate, Kaleb Ivan, Bošković Leo, Šunjić Antiša, Žderić Jure, Markota Silvio.   

Sisak: ///

Stablina: Žderić Ante, Žderić Mirko, Žderić Marin, Jakić Ivan, Jakić Denis, Barbir Mate, Barbir Vinko, Jerković Toni, Zmijarević Goran, Pijević Stipe, Kuhar Mišel, Marević Duje, Štrbić Ivo, Štrbić Joško, Radajac Nikola, Granić Ante, Barbir Robert.

Staševica: Usorac Joško, Marević Dragan, Erceg Joško, Krešić Anel, Andrić Igor, Barbir Ante, Marević Darko, Kežić Mirko, Musulin Luka, Musulin Krešimir, Musulin Ivo, Rakić Andrej, Mateljak Pavao, Ćendo Ante, Marević Jakov, Šiljeg Boris, Rončević Ivica, Ćendo Radoslav, Mateljak Drago, Mateljak Ante.

Sveti Jure – Desne: Markić Jure, Markić Ante, Markić Ivan, Šetka Ivan, Medak Ivan, Medak Matko, Medak Robert, Batinović Damir, Vidojević Stipica, Grgić Ante, Medak Božo, Obad Ante.

Sveti Nikola -juniori  Metković: Bebić Ivan, Bebić Antonio, Kaleb Drago, Senta Ivan, Batinović Tomislav, Vučić Ante, Tomić Antonio, Pandžić Dragan, Čavrk Edo, Boras Josip, Volarević Hrvoje, Grmoja Mihovil, Krstičević Vinko, Petković Jurica, Bebić Mirko, Pehar Ante, Volarević Mijo, Boras Ante.

Sv. Roko – Podrujnica: Prusac Tomislav, Ćelić Ante, Ćelić Karlo, Brljević Zvonko, Jakić Igor, Nikolić Marin, Milovanović Dragan, Volarević Ivan, Prusac Liberan, Mioč Andrija, Bezer Li, Jerković Marko, Padovan Tonći, Ćelić Srećko, Ćelić Gordan, Mateljak Dado, Mateljak Ivo, Kovač Goran, Ćelić Markica, Bezer Renato, Magzan Mate, Ćelić Denis, Mateljak Zoran.

Šarić Struga:  Karamatić Toni, Nikolac Ivan, Oršulić Jure, Nikolac Nikica, Nikolac Tihomir, Nikolac, Božo, Nikolac Mate, Nikolac Marko, Nikolac Stipe, Karamatić Ivan, Nikolac Denis, Nikolac Krešimir, Glamuzina Nikola, Zrnčić Dim Natko, Šunjić Branko, Erak Ivan, Nikolac Krunoslav, Kostreš Željko, Nikolac Filip, Nikolac Vladimir, Erak Luka, Parmać Marin.

Škrapa-Momići: Batinović Ivan, Bezer Denis, Brljević Ivan, Brljević Petar, Brljević Roko, Dominiković Ivica, Jakić Damir, Jerković Ivica, Jerković Mile, Lacku Ivan, Plećaš Ante, Plećaš Ivan, Plećaš Josip, Plećaš Tomislav, Plećaš Duje, Šetka Antonio, Šiljeg Josip, Tutavac Hrvoje, Ujdur Pavo.

Torcida –Ploče: Marević Josip, Decovski Frane, Giljević Zoran, Mizidrak Darko, Rončević Damir, Mateljak Mario, Nikolac Grgo, Živković Tomislav, Milidragović Milovan, Perin Boban, Babić Danijel, Perin Marin, Krstičević Pero, Franić Damir, Barbir Stipe, Marinović Stipan, Giljević Ivan, Matanović Ante.

HRVATSKA SPORTSKO – PUSTOLOVNA UDRUGA (HSPU) BILOGORA: Bakić Branimir, Bažulić Denis, Cikač Goran, Ćurić Tomislav, Gelo Vitomir, Krstičević Tomislav, Krolo Mario, Opačić Marko, Pavlović Mario, Rođak Mihael, Sabljić Dino, Smrček Tomislav, Šokec Matija, Šurić Sanio, Štajduhar Ivan, Tabaček Mladen, Tandara Dinko, Zeman Hrvoje, Zlojić Ivan.

Veterani IV. brigade ZNG: Jelavić Joško, Talajić Niko, Vučić Vinko, Čarapina Željko, Marušić Jurica Pela, Glavinić Ivica, Volarević Nikica Toša, Jakić Vice, Petković Tomo, Zovak Brako, Maslać Mato, Jelinić Mario, Marušić Denis, Šćepić Miroslav, Dugandžić Nikola Nidžo, Dragavić Frane, Babić Ilija, Zadro Božo, Krstičević Nikša, Kolovrat Zoran, Tomašević Darko, Šutalo Andrija.

Vidonje - Mlinište: Barišić Nikša, Matić Vinko, Matić Ivica, Mijoč Ivan, Barišić Mario, Mijoč Antonio, Barišić Ivan, Matić Radoslav, Obšivač Stipe, Barišić Branko, Milolaža Jure, Vidović Slaven, Barišić Nikola, Vidović Hrvoja, Barišić Luiđi, Galov Ante, Komazin Josip, Vidović Andrija, Popović Denis, Galov Mario, Barišić Martin, Pratežina Stipan.

ZVONIMIR KALEB – MOMIĆI: Dominiković Marko, Nikolić Antonio, Marević Šime, Marević Mate, Bezer Ante, Jurić Ivan, Jurić Marko, Batinović Josip, Kraljević Marko, Romić Jure, Dropulić Ante, Batinović Nikola, Ćelić Antonio, Lončarević Ante, Kraljević Marin.

Žrnovski galioti –Žrnovo, Korčula: Borovac Tonći, Curać James, Matulović Martin, Skokandić Vicko, Marović Marko, Zekan Filip, Jeričević Frano, Curać Željko, Curać Ante, Kriletić Toni, Jeričević Jakov, Cebalo Milan, Biliš Mario, Crnković Sanjin, Biliš Stjepan, Licil Edi, Bulić Emil, Bakarić Robert, Ivanković Milan, Makarun Nikola, Ivanković Mario, Peručić Nikola, Šegedin Jakov, Vranješ Drago, Batistić Zlatko.
 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

13.maraton lađa-foto

 

 

Brošura uoči 13.maratona lađa (pdf) >>> DOVNLOAD

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba