Aktivnosti 2011.g.

Popis veslača      >>>

Startna pozicija

Shema starta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> >> 2009  >>  Popis veslača

14.MARATON LAĐA - 13.8.2011.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)

 

GUSARI KOMIN: Oršulić Nikola, Burić Marijan, Vlahović Stjepan, Vujević Martin, Vujević Ivan, Orulić Leonardo, Martić Mihovil, Medak Hrvoje, Dugandzić Boris, Oršulić Anđelko, Medak Marko, Vlahović Filip, Medak Stojan, Dugandžić Tomislav, Medak Pero, Šuman Boris, Dugandžić Dragutin, Vujević Mijo, Dzgandžić Marija, Kraljević Ina, Dugandžić Dubravka, Medak Anđelo.

U.L.BAĆINA: Barbir Željko, Bogunović Nedo, Bogunović Nikša, Čupić Josip, Franić Zoran, Gavran Mate, Giljević Mateo, Ižotić Goran, Katić Vlatko, Marinović Mate, Ostojić Mate, Ostojić Mate, Radaljac Petar, Rončević Neven.

U.L.STABLINA: Žderić Ante, Žderić Mirko, Žderić Marin, Jakić Ivan, Jakić Denis, Barbir Mate, Barbir Mateo, Granić Ante, Pijević Stipe, Radaljac Marin, Radaljac Nikola, Jerković Toni, Mihaljević Renato, Lovrić Ante.

DONJANI DONJI: Sršen Zoran, Dragobratović Hrvoje, Knežić Jovan, Knežić Dragoljub, Knežić Nikola, Kadijević Mirko, Sršen Ivan, Sršen Igor, Sršen Slaven, Sršen Toni,Sršen Andrja, Dragobratović Lovro, Sršen Marijan, Kadijević Saša, Sršen Mario, Glasović Ante

UOTV ROGOTIN: Jerković Joško, Glamuzina Ante, Šunjić Joško, Žderić Branko, Mandić Kristijan, Žderić Jure, Grgurinović Slaven, Curić Ante, Glamuzina Ivan, Glamuzina Marin, Šunjić Ivan, Kaleb Ivan, Šunjić Katarino, Šunjić Romano, Ereiz Robert, Šunjić Mihovil.

KUU“ŠKRAPA“ MOMIĆI: Batinović Ivan, Bezer Denis, Brljević Ivan, Brljević Petar, Brljević Roko, Dominiković Ivica, Jakić Damir, Jerković Mile, Lacku Ivan, Plećaš Ante, Plećaš Duje, Plećaš Ivan, Plećaš Josip, Plećaš Tomislav, Tutavac Hrvoje, Ujdur Pavo.

ČELJEVO: Rafo Kordić, Mario Jerkić, Nikola Bartolović, Krešimir Antić, Nikola Matić, Ilija Falak, Josip Primorac, Ivan Buntić, Ivan Primorac, Jure Jelčić, Boško Jovanović, Saša Trajanovski, Josip Pavlović, Mirko Musulin, Ilija Karačić, Goran Đorđić, Davor Petković, Zdenko Curić, Krndelj Denis.

JUŽNJAK PLOČE: Dugandžić Valter, Dominiković Slaven, Pavlović Božo, Kapović Boris, Radić Nenad, Nikolac Neven, Skaramuca Ivan, Penić Goran, Raguž Hrvoje, Štrbić Nikša, Kostreš Željko, Šetka Jure, Markota Josip, Čavar Bruno, Penić Duje, Gavran Mile.

STAŠEVICA: Muslin Luka, Muslin Krešimir, Marević Dragan, Erceg Joško, Marević Jakov, Mateljak Ante, Rakić Andrej, Mateljak Drago, Barbir Ante, Kežić Ante, Usorac Joško, Šunjić Antonio, Vlahović Mirko, Barbir Ante, Muslin Ivan, Muslin Joško, Muslin Ivo, Ćendo Ante, Marević Ante, Kežić Mirko.

SVETI ROKO“ PODRUJNICA: Prusac Tomislav, Ćelić Ante, Ćelić Karlo, Brljević Zvonko, Nikolić Marin, Milovanović Dragan, Prusac Libero, Mioč Andrija, Jerković Marko, Bezer Renato, Zlojić Ivan, Bebić, Ivo, Kaleb Drago, Ćelić Gordan, Kovač Goran, Mateljak Dalibor, Ćelić Markica, Mijić Ante.

„ŽRNOVSKI GALIJOTI“: James Curać, Borovac Tonči, Cebalo Milan, Biliš Stjepan, Bakarić Robert, Peručić Nikola, Zekan Filip, Franelić Igor, Jeričević Jakov, Jeričević Frano, Curać Željko, Curać Ante, Crnković Sanjin, Makarun Nikola, Matulović Martin, Skokandić Vicko, Marović Marko, Licul Edi, Jeričević Ivan, Šain Miljenko, Biliš Mario, Curać Marko, Šegedin Jakov.

DOMAGOJEVI GUSARI: Ante Bukovac, Leo Ilić, Ivan Kuran, Branko Markota, Željko Markota, Mario Marušić, Ante Matić, Cvito Matić, Miro Matić, Goran Pehar, Ivan Piccolotti, Ante Ramić, Mate Volarević, Vinko Volarević, Nedo Vučić, Marko Marušić.

KRVAVAC II: Barbir Nenad, Jelčić Zvonimir, Vučković Andrija, Barbir Predrag, Rakić Mario, Barišić Miroslav, Barišić Duje, Vučković Nenis, Ujdur Ante, Kaleb Ante, Batinović Alen Šiljeg Duje, Maršić Hrvoje, Jelčić Boro, Tutavac Ivica, Barešić Anđelko, Batinović Ivan, Jelčić Dražen.

„JERKOVAC“ METKOVIĆ: Batinović Ante, Batinović Duje, Batinović Hrvoje, Batinović Josip, Batinović Lukrecio, Bebić Hrvoje, Bebić Petar, Bebić Tomislav, Bebić Ivan, Bebić Jure, Ćelić Ante, Ćelić Petar, Ćelić Dane, Grmoja Kristijan, Jerković Darko, Jerković Drago, Jerković Mario, Jurčević Vladimir, Kaleb Ivica, Kaleb Stipe, Krstičević Matej, Šiljeg Marko, Talajić Marin, Volarević Oliver, Jurica Govorko.

BJELOVAR EKSPRES“: Bažulić Denis, Beljan Vladimir, Butorac Mario, Čulo Ivan, Pavlović Mario, Posavec Vladimir, Radić Tomislav, Radošić Mario, Sabljić Dino, Smrček Tomislav, Stančin Mario, Šabić Petar, Šokec Matija, Šurić Sanio, Tandara Dinko, Vinković Mateo, Zadravec Dubravko, Zlojić Ivan, Arapović Dražen, Javurek Tibor.

GOSPA KARMELSKA: Ćendo Hrvoje, Ćendo Ivan, Nikolić Ivan, Šalinović Natko, Ujdur Ivan, Ujdur Niko, Ujdur Robert, Vučković Miroslav, Jerković Toni, Jerković Ivica, Jerković Marko, Batinović Kristijan, Marušič Teo, Vučković Branimir, Vučković Darko, Vučković Marin, Šunjić  Branko,Ćendo  Davor, Nikolac Stipe, Krstičević Jurica, Ćendo Miljenko, Markota Mario.

„ZVONIMIR KALEB“: Marko Dominiković, Antonio Nikolić, Ante Kaleb, Marko Kraljević, Ante Jerković, Luka Jurić, Marin Kraljević, Šime Marević, Marko Jurić, Ivan  Jurić, Ante Bezer, Ivan Suton, Antonio Ćelić.

ŠIROKI BRIJEG I MATIJEVIĆI: Barbarić Ivan, Šušak Ivo, Šušak Slaven, Prskalo Mario, Lovrić Jure, Lovrić Mirko, Kraljević Žarko, Lovrić Filip, Jovica Matko, Tonći Padovan, Markota Silvio, Manenica Nikola, Šprlje Ante, Nikolić Duje, Zloić Antonio, Prskalo Milan, Soldo Joško, Marić Franjo, Matijević Josip, Ćavar Antonio, Škubonja Izvor, Pavić Ante.

SISAK:  Šaban Franjo, Kolar Tomislav, Zeljug Saša, Babić Vanja, Jelisavac Milorad, Milinković Tomislav, Zabreščak Mario, Šoštarić Davor, Mahač Alen, Dobrečević Dejan, Milaković Vedran, Šaban Lovro, Zrnić Pavle.

CRNI PUT METKOVIĆ: Volarević Matko, Senta Mile, Volarević Duje, Krstičević Mario, Markota Ante, Volarević Mirko, Musulin Josip, Pandžić Dragan, Bebić Antonio, Boras Josip, Pehar Toni, Jelavić Joško, Magzan Mate, Volarević Ivan, Batinović Josip, Batinović Nikola, Volarević Hrvoje, Medak Josip.

PRIMORSKO GORANSKA ŽUPANIJA: Fućak Robert, Pap Marijan, Birkić Bojan, Pogarčić Marko, Cvitan Jakov, Mavrić Leo, Turčić Luka, Brusić Josip, Drakula Vladimir, Čop Mario, Superina Angelo, Polić Vinko, Dunančić Domagoj, Udovičić Mateo, Maričić Jakov, Maričić Vitomir, Radovčić Dorian, Rundić Mihael, Butorac Igor, Jakovac Filip.

VIDONJE: Barišić Nikša, Matić Vinko, Matić Ivica, Mijoč Ivan, Barišić Mario, Mijoč Antonio, Barišić Ivan, Matić Radoslav, Obšivač Stipe, Milolaža Jure, Vidović Slaven, Galov Mario, Barišić Martin, Barišić Nikola, Vidović Hrvoja, Galov Ante, Pretežina Stipan, Popović Denis, Popović Ivica, Bajo Ivo, Mijoč Vinko, Martinović Mate, Crnčević Andro.

VETERANI IV. GARDIJSKE BRIGADE: Marević Ante, Maslać Mato, Ćerlek Marinko, Curić Tonći, Glavinić Ivica, Zovak Branko, Jelinić Mario, Zadro Božo, Kežić Lucijano, Obrvan Boro, Vučić Ante, Jakić Mate, Ćelić Markica, Mateljak Zoran, Bezer Li, Korda Goran, Zovko Milorad, Krstičević Nikša, Čarapina Željko, Sirovica Jakov, Marević Mate.

„ŠARIĆ STRUGA“: Karamatć Toni, Nikolac Ivan, Oršulić Jure, Nikolac Nikica, Nikolac Filip, Nikolac Božo, Nikolac Mate, Nikolac Marko, Nikolac Stipe, Karamatić  Ivan, Nikolac Vladimir, Nikolac Krešimir, Glamuzina Nikola, Erak Ivan, Erak Luka, Parmać Marin, Nikolac Zoran, Radonić Nino, Trampa Milan, Nikolac Antonio.

„METKOVKE“: Miškić Milena, Dropulić Katica, Lončarević Nataša, Odak Marijana, Musulin Željana, Čarapina Ana, Dodig Zdravka, Dugandžić Ankica, Jakić Ana, Krtalić Mihaela, Brečić Ivana, Krstičević Anamarija, Batinović Maja, Jakić Marijana, Volarević Matija, Matić Ivan.

PLAVO SRCE ZA DJECU VUKOVARA, ZAGREB: Glušić Tomislav, Fabijanić Mario, Leš Davor, Marković Srećko, Špoljar Davor, Tudja Kristijan, Perlauzić Matko, Kelković Tomislav, Kaurčić Davor, Zeba Ivo, Tomić Bojan, Grah Neven, Karabelj Danko, Gutić Neven, Jozić Jakov, Tanodi Boris, Brgles Kristijan, Perković Petar, Bilušić Ivan, Meštrović Marin, Karačić Davorin.

TORCIDA PLOČE: Marević Josip, Franić Damir, Decovski Frane, Giljević Zoran, Mizdrak Darko, Milidragović Milovan, Perin Marin, Rončević Damir, Krstičević Pero, Dabić Danijel, Mateljak Mario, Nikolac Grgo, Perin Boban, Živković Tomislav, Giljević Ivan.

SALAŠARI SMOBORSKI, HKUD VLADIMIR NAZOR – SOMBOR: Jozić Bojan, Janković Ivan, Gertner Dalibor, Džinić Josip, Lukić Matija, Matarić Gašpar, Vuković Tomica, Pekanović Ivica, Beretić Ivan, Mandić Danijel, Petreš Josip, Peretić Dalibor, Forgić Zlatan, Matarić Pavle, Matarić Mata, Vuković Saša.

HRVATSKA ZAJEDNICA U MOLISE „LUIGI ZARA“: Zara Giuseppe, Zara Antonio, Ferrante Federico, Piccoli Cristian, Manso Federico, Manso Fabio, Verna Donato, Verna Raffaele, Genova Luigi, Colangelo Rodolfo, Moscufo Luca, Cappabianca Sabatino, Spadanuda Antonio, Montemitoli Tiziano, Baranello Pietro, Guidotti Iacopo, Rucci Marco.

„ŽUPA DUSINA“ – VELIKI PROLOG: Dropulić Ante, Šalinović Alberto, Franić Ivan, Mihaljević Ante, Šalinović Ivan, Rakušić Valentino, Vukosav Josip, Šalinović Ivan, Ružičanin Toni, Vukosav Marko, Klaričić Ivan, Rakušić Jurica, Rakušić Zoran, Mihaljević Drago, Šalinović Ivan, Šalinović Luka, Rakušić Toni, Erceg Antonio, Matić Ivan.

CRNI PUT – JUNIORI: Dominiković Ante, Vekić Marko, Taslak Bruno, Mateljak Matej, Jerković Stipe, Kežić Josip, Kežić Ivica, Kežić Robert, Taslak Stipe, Mateljak Josip, Mateljak Alen, Družijanić Mile, Ćuže Ivan, Magzan Luka, Kežić Ante, Brečić Ante, Vekić Ivan, Vladimir Stipe.

GUSARI KOMIN – JUNIORI: Vujević Vitomir, Vlahović Nedo, Vujević Ivan, Simon Tonći, Dugandžić Ivan, Vlatković Mateo, Medak Marko, Žderić Josip, Dugandžić Luka, Vlahović Stanko, Maleta Nino, Šuman Ante, Medak Ivan, Oršulić Ivan.

PRUD: Volarević Petar, Marušić Antonio, Marušić Ante, Marušić Josip, Marušić Petar,  Volarević Josip, Taslak Mirko, Rončević Stiven, Volarević Vedran, Volarević Marin, Jakić Mate, Bjelopera Damir, Marušić Goran, Petković Ivan, Obad Ivan, Marušić Nedjeljko, Marušić Andrija, Kuran Petar, Kuran Tomislav, Volarević Mate, Petković Andrija, Marušić Mijo, Kužić Miro.

SVETI JURE – DESNE: Markić Ivan, Markić Ante, Markić Tomislav, Markić Jure, Medak Robert, Medak Ivan, Šetka Ivan, Šetka Tiho, Grgić Ante, Grgić Nedjeljko, Mateljak Josip, Batinović Drago, Medak Božo, Batinović Branimir, Batinović Ranko, Vidojević Stipica.

OPUZEN: Mijoč Ivan, Mijoč Nikola, Ančić Stipe, Bjeliš Ivan, Vidović Ante, Drljepan Leon, Delija Ivan, Sinobad Rino, Mataga Toni, Mušan Mile, Šamić Marko, Tokić Tomi, Kapović Luka, Musulin Slavko, Šešelj Ivica, Mataga Mihović, Kapović Marin.

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

14.maraton lađa-foto

 

NAGRADE

1.mjesto: zlatne medalje za veslače, veliki prijelazni štit u trajno vlasništvo (za 3 pobjede u nizu) i mali štit u trajno vlasništvo te novčana nagrada: GUSARI Komin

2.mjesto: srebrene medalje za veslače, mali štit u trajno vlasništvo te novčana nagrada

3.mjesto: brončane medalje za veslače, mali štit u trajno vlasništvo te novčana nagrada

Pokal za sportski potez “IVAN ŠPRLJE” dodijeljen je ekipi "Plavo srce" iz Zagreba za najbolji sportski potez na maratonu lađa 2010.godine.

Novčana nagrada 5000kn sponzora HYPO banke za ekipu koja je vršila zamjenu i prva stigla na cilj u Ploče: Bjelovar.

Lađarskim ekipama koje sa kontrolnim kuponom uzetim za vršenja zamjena u Opuzenu stignu kao druga i treća u Ploče dobivaju večeru za ekipu u restoranu ”LOPOČ” Momići i u hotelu “MERLOT” u Opuzenu

 

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba