Aktivnosti 2012.g.

Popis veslača      >>>

Startna pozicija

Shema starta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> 2012  >>  Popis veslača

15.MARATON LAĐA - 11.8.2012.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)

 

BAĆINA: Barbir Željko, Bogunović Nedo, Bogunović Nikša, Čupić Josip, Franić Vladimir, Franić Zoran, Gavran Mate, Giljević Donald, Giljević Mateo, Giljević Tigo, Grančić Teo, Ižotić Goran, Jelovac Radovan, Katić Vlatko, Krilić Tonći, Marinović Mate, Ostojić Mate, Radaljac Petar, Rončević Neven, Srzentić Jerko, Šunjić Ante

BJELOVAR EKSPRES: Bažulić Denis, Beljan Vladimir, Čulo Ivan, Ćurić Mario, Erdec Zoran, Gabrek Lovro, Krajinović Dean, Mesarov Ivan, Patekar Zvonimir, Pavlović Mario, Posavec Vladimir, Radić Tomislav, Smrček Tomislav, Šabić Petar, Šurić Sanio, Tandara Dinko, Valuh Goran, Vinković Ante, Vinković Mateo, Zadravec Dubravko, Zlojić Ivan, Frelih Darko, Brckan Mario, Arapović Dražen, Javurek Tibor

CRNI PUT-Metković:Matko Volarević, Hrvoje Volarević, Mirko Volarević, Duje Volarević, Ivan Volarević, Dragan Pandžić, Drago Kaleb, Mario Krstičević, Mate Magzan, Ivan Bebić, Antonio Bebić, Josip Boras, Mile Senta, Ivan Senta, Nikola Batinović, Josip Batinović, Josip Musulin, Toni Pehar, Ante Markota, Joško Jelavić

CRNI PUT JUNIORI-Metković: Ante Kežić, Ivan Vekić, Ante Brečić, Ivan Ćuže, Ante Dominiković, Marko Vekić, Luka Magzan, Bruno Taslak, Stipe Jerković, Matej Mateljak, Mile Družijanić, Josip Kežić, Matko Kežić, Ivica Kežić, Robert Kežić, Alen Mateljak, Josip Mateljak, Dušan Vladimir

ČELJEVO-ČAPLJINA (BiH): Kordić Rafo, Jerkić Mario, Antić Krešimir, Bartolović Nikola, Jovanović Boško, Krndelj Denis, Krešo Marin, Pavlović Josip, Jovanović Tomo, Borovac Pero, Džakula Mirko, Marjanović Mato, Karačić ilija, Matić Nikola, Buntić Ivan, Primorac Josip, Perić Ivan, Tomić Nedjeljko, Knežević Marko, Karačić Marin

DOMAGOJEVI GUSARI-VID: Branko Markota, Željko  Markota, Tomislav  Batinović, Nikola Boras, Leo Ilić, Ivan Kuran, Hrvoje Marušić, Marko Marušić, Ante Matić, Cvito Matić, Miro Matić, Goran Pehar, Josip Pejar, Mate Volarević, Vinko  Volarević, Nedo Vučić, Pavle Zrnić, Ranko Šiljeg

DONJANI DONJI-SLIVNO: Sršen Andrija, Sršen Zoran, Sršen Vitomir, Sršen Toni, Sršen Slaven, Sršen Damir, Sršen Đani, Sršen Mario, Sršen Marijan, Palinić Ivan, Bjeliš Josip, Palinić Petar, Knežić Tomo, Knežić Mirko, Knežić Dragoljub, Đurđević Dragan, Dragobratović Hrvoje, Bjeliš Ante, Kiridžija Stipe, Radijević Saša

 

GOSPA KARMELSKA-Krvavac: Batinović Ivan, Batinović Mirko, Ćendo Hrvoje, Ćendo Ivan, Nikolić Ivan, Šalinović Natko, Ujdur Ivan, Ujdur Niko, Vučković Andrija, Vučković Branimir, Vučković Marin, Vučković Miroslav, Vučković Darko, Ujdur Pavao, Vučković Stipe, Ćendo Miljenko, Rakić Marijo

GUSARI KOMIN: Medak Pero, Medak Hrvoje, Medak Anđelo, Medak Stojan, Medak Martin, Oršulić Vice Oršulić Anđelko Oršulić Leonardo Oršulić Nikola, Dugandžić Boris, Dugandžić Ante, Dugandžić Dragutin, Martić Mihovil, Vlatković Mateo, Žderić Josip, Burić Marijan, Vlahović Stjepan, Vlahović Zvonimir, Vujević Ivan, Vujević Martin, Vujević Mijo, Šuman Darko, Šuman Boris, Šuman Ivo, Vuković Ante

GUSARICE-METKOVIĆ: Odak Marijana, Čarapina Ana, Duganddžić Ankica, Jakić Marijana, Zdravka Dodig, Dodig Kata, Dodig Klementina, Musulin Željana, Manenica Matea, Paponja Marija, Brečić Ivana, Gašpar Leonora, Lozić Beti, Livaić Ivana, Boras Nada, Nikolić Martina, Raič Katarina, Bokulić Vlatka, Bezić Antonija, Dropulić Katica

Hrvatsko šumarsko društvo ogranak BJELOVAR: Balažić Matija, Bedeković Igor, Begić Tomica, Đuran Ivica, Horvat Dalibor, Ivezić Matija, Jovičić Luka, Keleković Matija, Mesar Mario, Pavlović Dejan, Petričanec Dražen, Polančec Andrej, Premužić Dejan, Ravenšćak Hrvoje, Rihtarić Tomislav, Sabol Hrvoje, Solar Goran, Šarić Slaven, Tulić Matija, Zeman Hrvoje

JERKOVAC-METKOVIĆ: Batinović Duje, Batinović Josip. Batinović Hrvoje, Batinović Lukrecijo, Bebić Ivan, Bebić Andrija, Bebić Hrvoje, Bebić Hrvoje mlađi, Bebić Jure, Bebić Petar, Bebić Tomislav, Ćelić Ante, Ćelić Petar, Grmoja Kristijan, Jerković Drago, Jerković Mario, Jerković Ivan, Jurčević Vladimir, Krstičević Matej, Talajić Marin, Ereš Nedo, Kaleb Ivica, Kaleb Stipe, Prnjak Franko, Volarević Oliver

JERKOVAC JUNIORI-METKOVIĆ: Golemac Luka, Ćelić Mateo, Mrvalj Julian, Manenica Jure, Jelčić Zvonimir, Vekić Luka, Dramac Darko, Dropuljić Marin, Jelčić Ante, Jurić Matej, Jerković Roberto, Ćelić Stanko, Jeramaz Petar, Ćelić Duje, Krstičević Ivan, Bebić Ivan, Jerković Josip, Kozina Leonard, Jerković Darko, Šiljeg Marko, Ćelić Dane, Pavić Ante, Batinović Ante

ŠKU JUŽNJAK-Ploče: Dugandžić Valter, Medak  Ivan, Pavlović Božo, Lovrić Joško, Robert Ćosić, Nikolac Neven, Skaramuca Ivan, Šunjić Joze, Grgić Ante, Kostreš Željko, Šetka Jure, Ćavar Bruno, Štrbić Toni, Vukić Željko, Jelavić Emil, Vučković Nino, Radić Nenad, Kapović Boris, Gavran Mile, Dominiković Slaven, Štrbić Nikša, Dugandžić Ante

METKOVKE-METKOVIĆ: Milena Miškić, Lončarević Nataša, Maja Batinović, Miškić Ivana, Primorac Karlo, Zekušić Antonio, Krtalić Anamaria, Boras Ivana, Jeramaz Darija, Talajić Mijo, Pipinić Antea, Romić Jurica, Kiriđija Viktorija, Kežić Dajana, Miškić Marko, Krtalić Sandro, Krtalić Mihaela

NEUM: Ivan Piccolotti, Marko Krešić, Mario Soldo, Darko Đandara, Tomislav Đandara, Domagoj Raič, Mato Raič, Ivica Šanje, Luka Jogunica, Nikola Marčinko, Davor Kitin, Antonio Marić, Ivan Matuško, Mladen Maksimović, Andrej Buntić, Mirko Prović

PRIMORSKO GORANSKA ŽUPANIJA-RIJEKA: Fućak Robert, Pap Marijan, Birkić Bojan, Pogarčić Marko, Cvitan Jakov, Mavrić Leo, Turčić Luka, Brusić Josip, Drakula Vladimir, Čop Mario, Superina Angelo, Polić Vinko, Dumančić Domagoj, Udovičić Mateo, Jakov Maricic, Krešimir Tomljenović, Dorian Radovčić, Rundić Mihael, Igor Butorac, Egon Zukić, Michael Ban, Dino Katić, Marin Bogdan, Vedran Imenković

PRIMORSKO GORANSKA ŽUPANIJA ŽENE-RIJEKA: Anić Ana, Buljan Lorena, Dujmešić Iva, Ipsa Paola, Karačić Iva, Knežević Mirna, Kokorović Nina, Latković Kristina, Lenac Marta, Miščević Gea, Nalić Tisa, Pervan Ada, Radetić Josipa, Šimonović Maja, Vučurević Sanja, Vukašinović Andrea

PRUD: Marušić Goran, Marušić Ante, Marušić Tomislav, Marušić Nedjeljko, Marušić Ante, Marušić Andrija, Marušić Josip, Marušić Domagoj, Petković Ivan, Mijoč Ante, Obad Ivan, Obšivač Ivan, Volarević Ivan, Volarević Dragan

Udruga za očuvanje tardicijskih vrijednosti ROGOTIN: Leo Bošković, vojko Bošković, Srećko Bošković, Ante Curić, Matko Glamuzina, Ivan Glamuzina, Marin Glamuzina, Domagoj Jerković, Joško Jerković, Ivan Kaleb, Ivan Šunjić, Romano Šunjić, Mario Markota, Viktor Markota, Slaven Grgurinović, Mihovil Šunjić, Jure Žderić, Branko Žderić

SALAŠARI SOMBORSKI” HKUD “VLADIMIR NAZOR” SOMBOR: Matarić Gašpar, Matarić Marko, Matarić Pavle,  Matarić Mato, Jozić Bojan, Mandić Danijel, Beretić Dalibor, Lukić Matija, Janković Ivan,  Parčetić Jozo, Keresteš Petar, Forgić Zlatan, Matarić Ana, Burić Ivo.

SISAK: Franjo Šaban, Saša Zeljug, Dejan Dobrečević,  Mario Zabrešćak, Davor Šoštarić, Milorad Jelisavac, Mario Župančić, Tomislav Kolar, Marko Vidušek, Roman Kozlović, Boris Slijepčević, Ivan Pomoravac, Tomislav Milinković, Vanja Babić, Lovro Šaban

STABLINA: Barbir Vinko, Žderić Tomislav, Mihaljević Renato, Barbir Robert, Štrbić Joško, Pijević Stipe, Radaljac Nikola, Lovrić Ante, Radoš Željko, Zmijarević Goran, Jerković Toni, Jakić Denis, Žderić Marin, Barbir Mate, Granić Ante

STAŠEVICA: Musulin Luka, Musulin Krešimir, Erceg Joško, Marević Jakov, Mateljak Ante, Rakić Andrej, Mateljak Drago, Barbir Ante, Kežić Ante, Usorac Joško, Šunjić Antonio, Vlahović Mirko, Musulin Ivo, Radonić Dragan, Gnječ Antonio

SVETI ROKO-PODRUJNICA: Ćelić Antonio, Ćelić Ante, Ćelić Markica, Čelić Srećko, Ćelić Karlo, Ćelić Denis, Marević Jurica, Jerković Marko, Brljević Zvonko, Mioč Andrija, Jakić Igor, Nikolić Marin, Mijić Ante, Milanović Drago, Mateljak Dalibor, Prusac Tomislav, Zloić Ivan, Bezer Renato

ŠARIĆ STRUGA: Nikolac Ivan, Nikolac Zoran, Nikolac Antun, Nikolac Filip, Nikolac Nikica, Nikolac Krešimir, Erak Ivan, Erak Luka, Musulin Ivan, Musulin Marin, Musulin Joško, Karamatić Ivan, Oršulić Jure, Radonić Nino, Parmać Marin, Mrkša Miroslav, Paul Alen

Kulturna udruga ŠKRAPA-Momići: Bezer Denis, Brečić Vinko, Brljević Petar, Brljević Roko, Čavrk Edo, Jakić Damir, Jurić Marko, Krstičević Antonio, Majić Ante, Marević Šime, Plećaš Ante, Plećaš Duje, Plećaš Ivan, Plećaš Josip, Plećaš Tomislav, Šetka Rolando

TORCIDA PLOČE:  Pero Krstičević, Frane Decovski, Rončević Damir, Franić Damir, Giljević Zoran, Nikolac Grgo, Josip Marević, Bernard Marević, Mucić Marko, Mario Mateljak, Milovan Milidragović, Dabić Danijel, Živković Tomislav, Mizdrak Darko, Perin Marin, Perin Boban, Giljević Ivan, Perišić Mate, Pašalić Frane, Glavinić Mišo, Matić Vinko, Murat Pašić, Zovko Ante, Družijanić Robert, Volarević Ivica.

TROJA Gabela (BiH): Arapović Ivan, Arapović Zoran, Bebek Damir, Ćorić Andrija, Đorđić Goran, Đorđić Zvonimir, Jurković Gabrijel, Jurković Nikica, Jurković Robert, Limov Mario, Mrvalj Tomislav, Primorac Ivan, Prskalo Andrej, Prskalo Dragan, Prskalo Goran, Prskalo Josip, Prskalo Miljenko, Sušak Josip, Zubac Mario

Udruga za očuvanje neretvanske baštine OPUZEN: Toni Mataga, Leon Drljepan, Ivica Šešelj, Tomislav Tokić, Boško Prović, Ante Vidović, Mušan Mile, Ivan Prović, Nikola Mijoč, Stipe Aničić, Mirko Mataga, Teo Jovica, Slavko Musulin, Čović Marko, Ivan Bjeliš, Tome Dujmović, Vedran Jurinović, Ivan Delija

VIDONJE-Mlinište: Nikša Barišić, Mario Barišić, Nikola Barišić, Ivan Barišić, Martin Barišić, Mario Galov, Ante Galov, Josip Komazin, Antonijo Mijoč, Radoslav Matić, Ivica Matić, Vinko Matić, Slaven Vidović, Josip Ostojić, Stipe Obšivač

VINKOVAČKI LAĐARI-Vinkovci: Sertić Stjepan, Sertić Bruno, Lovrić Josip, Marinković Matija, Gazić Ivan, Sertić Domagoj,  Ižaković Josip, Kovačević Antonio, Korajac Goran

ZVONIMIR KALEB-Momići: Marko Dominiković, Antonio Nikolić, Ante Bezer, Luka Ćelić, Luka Jurić, Ivan Jurić, Ante Kaleb, Ante Jerković, Ivan Suton, Marko Kraljević, Marin Kraljević, Ante Dropulić, Ante Blažević

ŽRNOVSKI GALIJOTI-Žrnovo, Korčula: Bakarić Robert, Biliš Mario, Biliš Stjepan, Borovac Tonči, Cebalo Milan, Curać Marko, Curać James, Curać Željko, Curać Ante, Matulović Martin, Matulović Aco, Matulović Mihovil, Skokandić Vicko, Šain Miljenko, Zekan Filip, Jeričević Jakov, Jeričević Frano, Jeričević Ivan, Višnjić Marin, Vranješ Drago, Peručić Nikola, Vranješ Josip

ŽUPA DUSINA-Veliki Prolog (Vrgorac) Dropulić Ante, Erceg Antonijo, Erceg Mile, Franić Ivan, Kalajžić Mirko, Mihaljević Ante, Mihaljević Drago, Markić Ivan, Radić Ivan, Rakušić Valentino, Rakušić Jurica, Rakušić Toni, Rakušić Leo, Šalinović Ivan, Šalinović Luka, Šalinović Ivan, Šalinović Dario, Šalinović Ivan, Vukosav Marko, Vukosav Josip

VESLAČKA UDRUGA "DUNAVSKA ČIKLA"-ILOK: Dragun Dinko, Topić Josip, Topić Mario, Šaravanja Mihovil, Šaravanja Miroslav, Ljubić Ivan, Kljajić Igor, Vunuk Damir, Knezović Petar, Paponja Krešimir, Ivanković Lovro, Divljaković Igor, Ivanković Mladen, Knežević Mirko, Naimarević Ivan, Činčurak Vladimir, Hrček Vladimir, Groznica Ivan, Hržić Josip, Voda Mario, Kraljević Miroslav, Boban Siniša, Zima Robert, Jelčić Boro, Mišić Bernard

VETERANI 4.GARDIJSKE BRIGADE: Marević Ante, Babić Dalibor, Babić Ilija, Curić Tonći, Čarapina Željko, Ćerlek Marinko, Glavinić Ivica, Jelinić Mario, Kežić  Lucijano, Kljusurić Darijo, Korda Goran, Maslać Mato, Obrvan Boro, Pehar Ante, Sovulj Kenedi Čedomir, Zadro Božo, Zovak Branko, Krstičević Nikša, Magzan Perica, Rendulić Dane, Talajić Niko, Zovko Milorad

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

15.maraton lađa-foto

- NOĆ PRVAKA

- 195 foto: MARATON LAĐA

- 36 slika: maraton sa broda

- 46 slika: maraton s vode

- 173 foto na cilju u Pločama

- brzinske utrke u Opuzenu

 

OSTALO:

- regata Klek-Neum

- 8.kup Kneza Domagoja

- 8.kup Župe Bagalovići

- veslački maraton Metković-- - Dubrovnik 6.-7.srpnja

 

ZANIMLJIVOSTI

Ekipe koje su se mijenjale u Opuzenu i od takvih prve stigle na cilj u Ploče:

1.Žrnovski galijoti-5000 kn sponzor HYPO Banka

2.Sveti Roko podrujnica-nagradna večera u restoranu Lopoč Momići

3.Bjelovar ekspres-nagradna večera u resotranu Teta Olga Rogotin

 

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba