>> Rezultati  >> 2013  >>  Startna pozicija

Opuzen, četvrtak, 8.VIII.2013.

Utrke za startne pozicije-"Kup Slobodne Dalmacije"

SHEMA STARTNIH POZICIJA   161 foto

 

plasman

Ekipa min, sec, 1/100 Sponzori utrka, nagradne večere
1.  Crni put-Metković 1.23.789

1.mjesto:

 

2.mjesto:

 

3.mjesto:


Opis brzinskih utrka


Nakon jednogodišnje stanke ponovno na maratonu: Sveti Jure-Desne.

 

3 debitantske posade:

Opuzen juniori, Troja Gabela juniori,

SU Crni put

 

Maraton lađa i ove godine ima međudržavni karakter, nastupaju 4 posade iz BiH i jedna iz Srbije

 

Ostale zanimljivosti, od 41 prijavljene posade:

- 2 ženske posade (1 neretvanska i jedna iz Rijeke),

1 mješovita muško-ženska

- 1 sa otoka (Korčula)

- od posada iz Hrvatske, sedam ih je iz unutrašnjosti (Rijeka-dvije, Bjelovar-dvije, Ilok, Sisak, Vinkovci)

 

Natjecatelji: gotovo 500 lađara nastupiti će na impresivnom startu 16.maratona lađa, 41 lađa poredanih u tri reda...

Ekipe od 34. do 41.mjesta nastupaju van konkurencije

2.  Stablina 1.24.136
3.  Žrnovski galijoti-Žrnovo, Korčula 1.24.542
4.  Jerkovac-Metković 1.24.656
5.  Baćina 1.25.243
6.  Donjani donji-Slivno 1.25.743
7.  Župa Dusina-Veliki Prolog 1.26.565
8.  Gospa Karmelska-Krvavac 1.26.614
9.  Sveti Jure-Desne 1.26.743
10.  Domagojevi gusari-Vid 1.26.764
11.  Sisak 1.26.804
12.  Gusari Komin 1.27.455
13.  Opuzen  1.27.530
14.  Šarić Struga 1.28.115
15.  Staševica 1.28.263
16.  Troja-Gabela (BiH) 1.28.277
17.  Škrapa Momići 1.28.409
18.  Veslačka udruga Dunavska čikla-Ilok 1.28.795
19.  UDL ČAPLJINA-Čeljevo 1.29.068
20.  UOTV Rogotin 1.29.293
21.  Bjelovar ekspres 1.29.336
22.  Sveti Roko-Podrujnica 1.29.370
23.  Veterani 4.gardijske brigade 1.29.478
24.  TROJA Gabela juniori (BiH) 1.29.658
25.  Jerkovac juniori -Metković 1.29.800
26.  HRVATSKO ŠUMARSKO DRUŠTVO OGRANAK BJELOVAR -Bjelovar 1.29.934
27.  Južnjak-Ploče 1.30.166
28.  OPUZEN Juniori 1.30.192
29.  SU CRNI PUT - Metković 1.30.605
30.  Primorsko-goranska županija M-Rijeka 1.31.162
31.  Vinkovački lađari-Vinkovci 1.31.196
32.  Zvonimir Kaleb-Momići 1.31.332
33.  Neum 1.31.622
34.   Salašari Somborski – HKUD "Vladimir Nazor" Sombor (Srbija) 1.31.670
35.  Prud 1.31.693
36.  Crni put juniori-Metković 1.34.875
37.  Metkovke 1.43.729
38.  Primorsko-goranska županija ženska ekipa 1.44.485
39.  Gusarice-Metković  1.45.307
40.  Torcida Ploče nisu nastupili
41.   Vidonje-Mlinište nisu nastupili