Aktivnosti 2013.g.

Popis veslača      >>>

Startna pozicija

Shema starta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> >> 2013  >>  Popis veslača

16.MARATON LAĐA - 10.8.2013.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)

 

BAĆINA: Nikša Bogunović, Pavo Čančar, Josip Čupić, Petar Družijanić, Ivan Erceg, Vladimir Franić, Zoran Franić, Mate Gavran, Mateo Giljević, Goran Ižotić, Jurica Katić, Vlatko Katić, Tonći Krilić, Mate Marinović, Aleksandar Ostojić, Mate Ostojić, Mate Ostojić, Duje Penić, Petar Radaljac, Jerko Srzentić

BJELOVAR EKSPRES: Tomislav Radić, Dinko Tandara, Ivan Čulo, Tomislav Smrček, Ivan Mesarov, Ivan Franjčić, Mihael Zadravec, Mateo Vinković, Mario Brckan, Sanio Šurić, Vladimir Posavec, Zoran Erdec, Dubravko Zadravec, Mladen Hajtić, Goran Valuh, Petar Šabić, Mario Ćurić, Denis Bažulić, Mario Pavlović, Darko Frelih, Davorin Borbelj, Dražen Arapović, Frano Smrček

CRNI PUT-Metković: Drago Kaleb, Hrvoje Volarević, Mario Krstičević, Matko Volarević, Matej Mateljak, Dragan Pandžić, Josip Kaurin, Josip Musulin, Mile Senta, Andrija Vučković, Josip Boras, Mirko Batinović, Ivan Dropulić, Jure Batinović, Joško Jelavić, Josip Batinović, Ivan Volarević

CRNI PUT JUNIORI-Metković: Šimun Petar Bebić, Slavko Voilarević, Marin Dodig, Ante Jezidžić, Marin Ćužić, Ivan Taslak, Ante Senta, Ivan Skoko, Mario Ćuže, Ante Petković, Mario Mačinković, Marin Musulin, Srećko Marušić, Ivan Ćužić, Kristian Čerlek

SU CRNI PUT: Ivan Vekić, Marko Vekić, Josip Vekić, Ivan Ćuže, Ante Kežić, Dinko Vištica, Bruno Taslak, Ante Brečić, Jakov Volarević, Miro Družijanić, Mile Družijanić, Mate Bezer, Stipe Jerković, Nedjeljko Mrvalj, Nikola Miškić, Ante Dominiković, Mirko Volarević, Josip Kežić

ČELJEVO-ČAPLJINA (BiH): Mario Jerkić, Nikola Bartolović, Ivan Primorac, Jozo Primorac, Petar Mrvalj, Petar Krndelj, Marko Knežević, Vinko Sesar, Mirko Džakula, Matej Curić, Ivan Perić, Josip Sesar, Mato Marijanović, Ilko Markota, Neđo Tomić, Petar Dragović, Antonio Borovina, Nikola Martić, Tomislav Meljanec

DOMAGOJEVI GUSARI-VID: Mato Bender, Marin Bukovac, Venćeslav Hayni, Leo Ilić, Toni Kešina, Ivan Kuran, Ante Matić, Miro Matić, Branko Markota, Hrvoje Marušić, Vlado Ramić, Boško Šutalo, Tomislav Taslak, Duje Tolj, Vinko Volarević, Mate Volarević, Nedo Vučić, Tomislav Zovko, Josip Pejar, Ante Bukovac, Cvito Matić, Marko Marušić, Josip Kaurin

DONJANI DONJI-SLIVNO: Ivan Sršen, Damir Sršen, Marijan Sršen, Dragoljub Knežić, Mario Sršen, Josip Bjeliš, Dragan Kadijević, Zoran Sršen, Mirko Kadijević, Toni Sršen, Slaven Sršen, Andrija Sršen, Hrvoje Dragobratović, Ivan Atanacković

Veslačka udruga "DUNAVSKA ČIKLA"-ILOK:  Dinko Dragun, Josip Topić, Igor Kljajić, Damir Vunuk, Mirko Knežević, Vladimir Činčurak, Ivan Groznica, Miroslav Kraljević, Robert Zima, Boro Jelčić, Goran Penić, Bernard Mišić, Andrija Dragić, Tomislav Dragić, Domagoj Buhač, Ivan Vladić, Petar Lebo, Tomislav Sabljak, Luka Đipanović, Ivan Adamec, Branimir Solaković, Miroslav Šaravanja, Lovro Ivanković, Milan Pucovsky

GOSPA KARMELSKA-Krvavac: Ivan Batinović, Ivan Ćendo, Niko Ujdur, Ivan Ujdur, Miroslav Vučković, Kristijan Batinović, Mirko Rakić, Natko Šalinović, Ivan Barbir, Jakov Gnječ, Mario Rakić, Davor Ćendo, Luka Liković, Tonći Simon, Hrvoje Ćendo, Marin Vučković, Branimir Vučković, Ivan Nikolić

GUSARI KOMIN: Stjepan Vlahović, Zvonimir Vlahović, Ivan Vujević, Martin Vujević, Marjan Burić, Ivan Šabjan, Vito Vujević, Hrvoje MEdak, Pero Medak, Vice Oršulić, Mihovil Martić, Stanko Vlahović, Anđelo Medak, Josip Žderić, Anđelko Oršulić, Mateo Vlatković, Ivan Dugandžić, Ante Vuković, Ivo Šuman, Ante Dugandžić, Mijo Vujević, Dragutin Dugandžić, Darko Šuman, Boris Šuman, Martin Medak

GUSARICE-METKOVIĆ: Marijana Odak, Ana Čarapina, Ankica Dugandžić, Marijana Jakić, Zdravka Dodig, Kata Dodig, Klementina Dodig, Željana Musulin, Matea Manenica, Paula Taslak, Ivana Brečić, Leonora Gašpar, Beti Lozić, Ivana Livaić, Martina Nikolić, Klara Marević, Ana Marević, Vlatka Bokulić, Katica Dropulić, Marija Paponja, Tajana Hranić, Tina Vekić

Hrvatsko šumarsko društvo ogranak BJELOVAR: Matija Balažić, Marko Balažić, Vedran Birt, Andrej Bublić, Ivica Đuran, Ninoslav Habijanec, Dalibor Horvat, Matija Ivezić, Alen Kovačević, Alen Loncman, Branimir Marinković, Mario Mesar, Dejan Pavlović, Dražen Petričanec, Andrej Polančec, Dejan Premužić, Goran Solar, Slaven Šarić, Hrvoje Zeman

JERKOVAC-METKOVIĆ: Ante Ćelić, Jure Bebić, Jure Manenica, Roberto Jerković, Vladimir Jurčević, Ivan Krajina, Petar Ćelić, Marko Jerković, Hrvoje Bebić, Marin Talajić, Mario Jerković, Petar Bebić, Stipe Kaleb, Ivica Kaleb, Duje Batinović, Tomislav Bebić

JERKOVAC JUNIORI-METKOVIĆ: Matej Jurić, Duje Ćelić, Mateo Ćelić, Krešo Ćelić, Stanko Ćelić, Hrvoje Jerković, Ante Jerković, Mateo Barinović, Julijan Mrvalj, Jozo Galov, Marin Dropuljić, Darko Dramac, Luka Golemac, Kristijan Grmoja, Josip Jerković, Ante Jelčić

ŠKU JUŽNJAK-Ploče: Željko Kostreš, Ivan Patrick Mateljak, Josip Uršić, Stipe Barbir, Marko Katić, Roko Čupić, Mile Gavran, Emil Jelavić, Daniel Ostojić, Stipica Vidojević, Toni Štrbić, Nikola Spremo

METKOVKE-METKOVIĆ: Anamarija Drnasin, Milena Miškić, Darija Jeramaz, Nataša Lončarević, Marin Drnasin, Zdravka Barišić, Doroteja Đurković, Antonela Vučković, Snježana Dragobratović, Vicko Krstičević, Lucija Krstičević, Nikola Jeramaz, Tamara Vidaček, Vinko Bagarić, Marko Miškić

NEUM: Nikola Lazarević, Mladen Raguž, Andrej Buntić , Giovanni Piccolotti, Darko Džandara, Tomislav Džandara, Raič Domagoj, Mario Soldo, Antonio Marić, Luka Jogunica, Nikola Marčinko, Luka Obradović

Udruga za očuvanje neretvanske baštine OPUZEN: Renato Drljepan, Leon Drljepan, Slavko Musulin, Ante Vidović, Ivica Šešelj, Nikola Mijoč, Marko Čović, Ivan Bjeliš, Tomislav Tokić, Stipe Aničić, Boško Prović, Mirko Mataga, Tome Dujmović, Vedran Jurinović, Luka Glamuzina, Toni Mataga

OPUZEN juniori: Jure Delija, Sveto Dujmović, Josip Bačić, Stipan Popović, Marko Radić, Josip Radić, Petar Raguž, Jerko Talajić, Ivan Bjeliš, Nedo Utovac, Giuliano Salacan, Ivan Juračić, Jerko Bebić, Tin Franičević, Mile Mušan

PRIMORSKO GORANSKA ŽUPANIJA-RIJEKA (m): Luka Bogdan, Leo Mavrić, Ennio Babić, Marijan Pap, Krešimir Tomljanović, Stefan Lenardić, Vladimir Drakula, Robert Fućak, Luka Turčić, Mario Čop, Marko Pogarčić, Ivan Juraga

PRIMORSKO GORANSKA ŽUPANIJA (žene)-RIJEKA: Mirna Knežević, Nina Kokorović, Tisa Nalić, Ada Pervan, Josipa Radetić, Sanja Vučurević, Andrea Vukašinović, Morana Maričić, Ariana Kraljić, Marijana Užarević, Maja Šimonović, Branka Murat

PRUD: Andrej Butigan, Jure Parmać, Ivan Obad, Ivan Obšivač, Ante Mijoč, Ivan Puljan, Dragan Volarević, Ivan Petković, Ante Marušić, Petar Volarević, Goran Marušić, Ivan Jakić, Ivan Volarević, Tomislav Ujdur, Ante Mijoč

Udruga za očuvanje tardicijskih vrijednosti ROGOTIN: Branko Žderić, Kristijan Mandić, Slaven Grgurinović, Jure Žderić, Josip Marić, Mihovil Šunjić, Ante Curić, Daniel Jusufović, Robert Ereiz, Leo Bošković, Srećko Bošković, Vojko Bošković, Luka Markota, Viktor Markota, Josip Žderić, Ivan Kaleb, Ivan Glamuzina, Marin Pavlović

SALAŠARI SOMBORSKI” HKUD “VLADIMIR NAZOR” SOMBOR: Gašpar Matarić, Bojan Jozić, Danijel Mandić, Ivan Janković, Petar Keresteš, Marko Matarić, Ivica Pekanović, Marijan Vukov, Darko Perković, Tomica Vuković, Alfred Skenderović, Petar Ivić, Tomislav Vukov, Marija Matarić, Mato Matarić, Ivo Burić, Pavle Matarić

SISAK: Frano Šaban, Saša Zeljug, Dejan Dobrečević, Milorad Jelisavac, Marko Vidušek, Mario Zabrešćak, Ivan Heski, Dejan Dabić, Tomislav Kolar, Ivan Pomoravec, Luka Bijelić, Vanja Babić, Ivan Šoštarić

STABLINA: Tomislav Žderić, Antonio Barbir,Neven Rončević, Marin Žderić, Goran Zmijarević, Ivan Grgurinović, Renato Mihaljević, Ante Granić, Toni Jerković, Vinko Barbir, Nikola Radaljac, Ivan Jelavić, Stipe Pijević, Zdenko Radaljac, Željko Radoš, Denis Jakić

STAŠEVICA: Luka Musulin, Jakov Marević, Andrej Rakić, Drago Mateljak, Ante Kežić, Antonio Šunjić, Mirko Vlahović, Dragan Marević, Darko Marević, Mario Marević, Ivan Musulin, Marin Musulin, Duje Dropulić, Ivo Musulin, Antonio Gnječ, Andrija Rončević, Ivan Milanović, Boris Majić

SVETI JURE-Desne: Robet Medak, Ante Obad, Marinko Oršulić, Ante Grgić, Tomislav Markić, Dario Medak, Ivan Markić, Robert Ćosić, Ivan Šetka, Ivan Medak, Nino Markić, Goran Markić, Robert Jelčić, Dario Jelčić

SVETI ROKO-PODRUJNICA: Antonio Ćelić, Karlo Ćelić, Zvonko Brljević, Andrija Mioč, Igor Jakić, Ante Ćelić, Markica Ćelić, Ante Mijić, Srećko Ćelić, Tomislav Prusac, Renato Bezer, Ivan Bebić, Pavo Ujdur, Jure Ćelić, Jure Marević, Antonio Bebić, Dalibor Mateljak, Ivan Zloić

ŠARIĆ STRUGA: Tihomir Nikolac, Nino Radonić, Zoran Nikolac, Ivan Karamatić, Marin Parmać, Luka Erak, Jure Oršulić, Ivan Nikolac, neven Nikolac, Ivan Erak, Krešimir Abramović, Vladimir Nikolac, Nikica Nikolac, Ivan Odobašić, Antonio Nikolac, Petar Filip Karamatić, Alen Paul,Toni Nikolac, Leo Nikolac, Krešimir Nikola

Kulturna udruga ŠKRAPA-Momići: Ante Bezer, Denis Bezer, Petar Brljević, Roko Brljević, Edo Ćavrk, Marin Jelavić, Tonći Jerković, Marko Jurić, Antonio Krstičević, Šime Marević, Ante Plećaš, Duje Plećaš, Ivan Plećaš, Josip Plećaš, Tomislav Plećaš

TORCIDA PLOČE: Boban Perin, Marin Perin, Darko Mizdrak, Tomislav Živković, Danijel Babić, Mario Mateljak, Grgo Nikolac, Zoran Giljević, Damir Franić, Damir Rončević, Frane Decovski, Pero Krstičević, Milovan Milidragović, Josip Marević, Ivan Giljević

TROJA Gabela (BiH): Ivan Arapović, Zoran Arapović, Damir Bebek, Goran Đorđić, Martin Limov, Tomislav Mrvalj, Ivan Primorac, Zvonimir Primorac, Dragan Prskalo, Goran Prskalo, Ivan Šiljeg, Matko Šimović, Mario Zubac

TROJA-GABELA juniori: Ivo Arapović, Nikica Jurković, Zvonimir Đorđić, Marko Kraljević, Stjepan Lonac, Mario Limov, Vlatko Limov, Bariša Menalo, Pero Pervan, Josip Prskalo, Miljenko Prskalo, Josip Sušak, Marijo Sušak, Drago Šiljeg

VIDONJE-Mlinište: Radoslav Matić, Ivica Matić, Vinko Matić, Ivan Barišić, Mario Barišić, Martin Barišić, Antonio Mijoč, Željko Nuraj, Ando Crnčević, Mate Martinović, Vinko Mijoč, Ivan Mijoč, Nikola Mijoč, Mario Galov, Nikša Barišić, Matej Galov, Stipe Obšivač

VINKOVAČKI LAĐARI-Vinkovci: Marko Simon, Stjepan Simon, Domagoj Sertić, Goran SErtić, Josip Ižaković, Dario Lamut, Stjepan Sertić, Bruno Sertoić, Lovro Zečević, Alen Adžić, Igor Dodig, Josip Stanešić, Darko Lacić, Josip Gajčević, Ivan Gazić

ZVONIMIR KALEB-Momići: Ivan Jurić, Tomislav Batinović, Kristijan Marević, Tomislav Nikolić, Ante Batinović, Marko Dominiković, Luka Barbir, Ljubo Bebić, Luka Ćelić, Ante Kaleb, Antonio Nikolić, Luka Jurić

ŽRNOVSKI GALIJOTI-Žrnovo, Korčula: Tonći Borovac, Josip Vranješ, Drago Vranješ, Željko Curać, Mario Biliš, Ante Curać, Mihovil Matulović, Miljenko Šain, Aco Matulović, Josip Živkušić, Vicko Skokandić, Jakov Jeričević, Filip Zekan, James Curać, Danijel Radovanović, Željko Markota, Domagoj Šain, Hrvoje Šain

ŽUPA DUSINA-Veliki Prolog (Vrgorac): Marko Vukosav, Drago Mihaljević, Ante Mihaljević, Mirko Kalajžić, Valentino Rakušić, Jurica Rakušić, Dario Šalinović, Luka Šalinović, Marko Šalinović, Ante Gašpar, Toni Rakušić, Joško Erceg, Ivan Šalinović, Ante Dropulić, Ante Barbir, Ivan Šalinović

VETERANI 4.GARDIJSKE BRIGADE: Ante Marević, Dalibor Babić, Ilija Babić, Željko Čarapina, Mario Jelinić, Lucijano Kežić, Mato Maslać, Boro Obrvan, Ante Pehar, Božo Zadro, Branko Zovak, Nediljko Babić, Mate Marević, Josip Popović, Goran Pehar, Dinko Volarević, Niko Talajić, Perica Magzan, Dane Rendulić, Milorad Zovko, Nikša Krstičević, Tonći Curić, Ivica Glavinić
 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

16.maratona lađa

- 198 foto od starta do cilja

- 155 foto na cilju maratona

- 81 foto uoči starta maratona

- Brzinske utrke u Opuzenu

Sa drugih portala:

264 foto, 60 foto

ZANIMLJIVOSTI

Međudržavni karakter: nastupile 4 posade iz BiH i jedna iz Srbije.

Posade debitanti: Opuzen juniori, Troja Gabela juniori, SU Crni put.

Nakon godine pauze ponovno na maratonu: Sveti Jure Desne.

2 ženske posade (Gusarice i PGŽ)

1 mješovita muško-ženska (Metkovke)

1 ekipa sa otoka

7 posada iz kontinentalnog dijela RH: Rijeka (2) Bjelovar (2), Ilok, Sisak, Vinkovci

Gotovo 500 lađara nastupilo je na impresivnom startu 16.maratona lađa, 41 lađa poredane u tri reda...

 

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba