>> Rezultati  >> 2014.

17.MARATON LAĐA - 9.8.2014.godine

POREDAK

Kratak opis 17.maratona lađa

Pozicija Lađarska posada (naselje ili grad) vrijeme
(h,min, sec)
1.

Crni put (Metković)

2.09.09
2.-3.

Gusari Komin

2.11.46

Stablina

4.

Žrnovski galijoti (Žrnovo, Korčula)

2.11.53
5.-6

Gospa Karmelska (Krvavac)

2.14.43

UOTV Rogotin

7.

Jerkovac (Metković)

2.15.02
8.

Škrapa Momići

2.15.11
9.

MP5 TEAM (Pitomača)

2.17.22
10.

Domagojevi gusari-Vid

2.17.27
11.

UDL Čapljina - Čeljevo

2.17.34
12.

Šarić Struga

2.17.39
13.

Peračko Blato

2.17.45
14.

SU Crni put (Metković)

2.18.38
15.

Veterani 4.gardijske brigade

2.19.04
16.

Sisak

2.20.05
17.

Veslačka udruga Šarengradska ada (Šarengrad, kod Iloka)

2.20.45
18.

Staševica

2.21.08
19.

Baćina

2.21.09
20.

Plavi anđeli (MUP Ploče)

2.21.40
21.

Veslačka udruga Dunavska čikla (Ilok)

2.21.59
22.

Opuzen

2.22.12
23.

Sveti Ilija (Metković)

2.22.27
24.

Primorsko-goranska županija (Rijeka)

2.22.40
25.

Salašari Somborski – HKUD "Vladimir Nazor" Sombor (Srbija)

2.23.11
26.

Troja (Gabela-BiH)

2.25.06
27.

Župa Dusina (Veliki Prolog)

2.25.48
28.

Prud

2.26.16
29.

Karaotok (Višići, BiH)

2.27.32
30.

Hrvatsko šumarsko društvo ogranak Bjelovar (Bjelovar)

2.30.29
31.

Crni put juniori (Metković)

2.31.19
32.-33.

Južnjak (Ploče)

2.32.52

Vidonje-Mlinište

Izvan konkurencije:
34.

Jerkovac juniori (Metković)

---
35.

Vinkovački lađari (Vinkovci)

---
36.

ACO (Zagreb)

---
37.

Torcida Ploče

---

 

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

17.maratona lađa

NOĆ PRVAKA

147 FOTO uoči starta

178 FOTO od starta do cilja

42 FOTO podjela medalja

 

- 158 foto 1.maraton lađarica

- 184 foto brzinske utrke

- FOTO: 1.lađarska regata

KNEŽA-KORČULA 162 foto

ZANIMLJIVOSTI

Nakon četverogodišnje stanke ponovno na maratonu: Peračko blato.

6 debitantskih posada:
Sveti Ilija (Metković), Plavi anđeli (MUP Ploče), Karaotok (Višići, BiH), MP5 TEAM (Pitomača), ACO (Zagreb), Veslačka udruga Šarengradska ada (Šarengrad, kod Iloka)

Maraton lađa i ove godine ima međudržavni karakter, nastupaju 3 posade iz BiH i jedna iz Srbije.

Od prošlogodišnjih ekipa nisu se prijavili: Sveti Roko (Podrujnica), Neum (BiH), Zvonimir Kaleb (Momići), Donjani donji (Slivno), Sveti Jure (Desne) te juniorske ekipe Troje i Opuzena
 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba