>> Rezultati  >> 2014  >>  Startna pozicija

Opuzen, četvrtak, 6.VIII.2014.

Utrke za startne pozicije-"Kup Slobodne Dalmacije"

SHEMA STARTNIH POZICIJA     184 foto

 

plasman

Ekipa min, sec, 1/100 Sponzori utrka, nagradne večere
1.

Crni put (Metković)

1:25.998

1.mjesto:

 

2.mjesto:

 

3.mjesto:


Opis brzinskih utrka


Nakon četverogodišnje stanke ponovno na maratonu: Peračko blato

 

6 debitantskih posada:

Sveti Ilija (Metković), Plavi anđeli (MUP Ploče), Karaotok (Višići, BiH), MP5 TEAM (Pitomača), ACO (Zagreb), Veslačka udruga Šarengradska ada (Šarengrad, kod Iloka)

 

Maraton lađa i ove godine ima međudržavni karakter, nastupaju 3 posade iz BiH i jedna iz Srbije

 

Od prošlogodišnjih ekipa nisu se prijavili: Sveti Roko (Podrujnica), Neum (BiH), Zvonimir Kaleb (Momići), Donjani donji (Slivno), Sveti Jure (Desne) te juniorske ekipe Troje i Opuzena

 

2.

Sveti Ilija (Metković)

1:27.781
3.

Stablina

1:27.858
4.

Gusari Komin

1:27.950
5.

Žrnovski galijoti (Žrnovo, Korčula)

1:28.762
6.

Gospa Karmelska (Krvavac)

1:28.997
7.

MP5 TEAM (Pitomača)

1:29.130
8.

Baćina

1:29.427
9.

Plavi anđeli (MUP Ploče)

1:29.969
10.

UDL Čapljina - Čeljevo

1:30.140
11.

UOTV Rogotin

1:30.310
12.

Domagojevi gusari-Vid

1:30.622
13.

Jerkovac (Metković)

1:30.962
14.

Župa Dusina (Veliki Prolog)

1:31.048
15.

Troja (Gabela-BiH)

1:31.521
16.

SU Crni put (Metković)

1:31.707
17.

Opuzen

1:31.963
18.

Veterani 4.gardijske brigade

1:32.051
19.

Hrvatsko šumarsko društvo ogranak Bjelovar (Bjelovar)

1:32.085
20.

Staševica

1:32.413
21.

Veslačka udruga Dunavska čikla (Ilok)

1:32.428
22.

Sisak

1:32.486
23.

Škrapa Momići

1:33.153
24.

Šarić Struga

1:33.191
25.

Peračko Blato

1:33.280
26.

Salašari Somborski – HKUD "Vladimir Nazor" Sombor (Srbija)

1:33.312
27.

Primorsko-goranska županija (Rijeka)

1:33.365
28.

Prud

1:33.546
29.

Veslačka udruga Šarengradska ada (Šarengrad, kod Iloka)

1:34.418
30.

Južnjak (Ploče)

1:35.081
31.

Vidonje-Mlinište 

1:35.089
32.

Karaotok (Višići, BiH)

1:35.887
33.

Crni put juniori (Metković)

1:36.479
34.

Jerkovac juniori (Metković)

1:36.877
35.

Vinkovački lađari (Vinkovci)

1:38.820
36.

ACO (Zagreb)

nisu nastupili
37.

Torcida Ploče

nisu nastupili