>> >> 2014  >>  Popis veslača

17.MARATON LAĐA - 9.8.2014.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)

 

ACO Zagreb: Ivan Novak, Goran Matijašević, Mladen Lemeš, Siniša Staničić, Dražen Linarić, Edo Turković, Daniel Morović, Nenad Majdanac, Arif Begović, Asmir Pašić, Armin Bukva, Armin Vladavić, Vladimir Šibanić, Hrvoje Polić, Davor Bišćanin.

Baćina: Josip Krilić, Tigo Giljević, Pavo Krilić, Damjan Grgurinović, Željko Barbir, Jurica Tomašević, Nikša Bogunović, Mate Matinović, Vladimir Franić, Željan Barbir, Jurica Katić, Mate Marinović, Vlatko Katić, Luka Despot, Jurica Giljević, Ante Erak, Pavo Čančar, Marko Katić, Donald Giljević.

“Crni put”: Josip Musulin, Mile Senta, Ante Kežić, Tomislav Zovko, Josip Boras, Hrvoje Volarević, Matko Volarević, Miro Družijanić, Andrija Vučković, Stipe Jerković, Dragan Pandžić, Josip Kaurin, Mario Krstičević, Josip Batinović, Joško Jelavić, Matko Glamuzina, Duje Volarević, Andrej Galić, Josip Kežić.

“Crni put” – juniori: Šimun Petar Ramić, Mirko Volarević, Kristian Čerlek, Domagoj Talajić, Zdravko Klobučić, Ivan Klobučić, Roko Vekić, Tomislav Šiljeg, Ivan Skoko, Kristijan Kežić, Matej Marušić, Ante Senta, Mario Ćuže, Ivan Taslak.

Sportska udruga “Crni put”: Ivan Vekić, Ante Dominiković, Dinko Vištica, Mate Bezer, Hrvoje Vučković, Mirko Batinović, Josip Maslović, Ivan Volarević, Marko Vekić, Ante Dominiković, Bruno Taslak, Jakov Volarević, Drago Kaleb, Ante Brečić, Ivan Ćuže, Ante Petković, Ivan Vištica.

Domagojevi gusari Vid: Marko Bebić, Ante Bukovac, Marin Bukovac, Petar Ilić, Matej Kešina, Ivan Kuran, Ante Matić, Miro Matić, Damir Matić, Branko Markota, Bruno Markota, Dino Markota, Hrvoje Marušić, Martin Obšivač, Vinko Popović, Boško Šutalo, Domagoj Šutalo, Duje Tolj, Mate Volarević, Vinko Volarević, Nedo Vučić, Josip Pejar, Cvito Matić, Marko Marušić, Ranko Šiljeg.

Hrvatsko šumarsko društvo Bjelovar: Matija Blažić, Marko Balažić, Tomica Begić, Vedran Birt, Andrej Bublić, Ivica Đuran, Ninoslav Habijanec, Dalibor Horvat, Matija Ivezić, Alen Loncman, Ivan Majcan, Branimir Marinković, Mario Mesar, Robert Milčić, Dejan Pavlović, Dražen Petričanec, Andrej Polančec, Dražen Popović, Dejan Premužić, Ivan Radanović, Goran Solar, Slaven Šarić, Hrvoje Zeman.

“Dunavska čikla” Ilok: Dinko Dragun, Josip Topić, Želislav Nemet, Damir Vunuk, Mirko Knežević, Vladimir Činčurak, Krešimir Brnja, Miroslav Kraljević, Robert Zima, Boro Jelčić, Jure Zelenika, Bernard Mišić, Andrija Dragić, Tomislav Dragić, Milan Pucovsky, Ivan Vladić, Petar Lebo, Tomislav Sabljak, Miroslav Šaravanja, Lovro Ivanković, Vladimir Hrček.

„Karaotok“ Višići: Tomislav Zvono, Adrijan Jurković, Antonio Jurica, Marko Maslać, Nikola Jurica, Martin Krešić, Danko Goluža, Domagoj Jurica, Toni Perić, Marinko Martinović, Marin Sušac, Bruno Jurica, Arnel Zavitan, Siniša Bunoza, Antonio Dugandžić, Ivan Ivanković, Ivan Šuman.

Jerkovac: Ante Ćelić, Jure Bebić, Roberto Jerković, Jure Manenica, Marin Dropuljić, Petar Ćelić, Marko Jerković, Hrvoje Bebić, Marin Talajić, Marko Popović, Ivan Krajina, Petar Bebić, Kristijan Grmoja, Ivica Kaleb, Leonard Kozina, Marko Šiljeg, Ivan Bebić, Hrvoje Bebić, Ivan Bebić, Dane Ćelić, Marija Ćelić, Hrvoje Batinović, Ante Batinović, Andrija Bebić, Stipe Kaleb.

Jerkovac juniori: Matej Jurić, Julijan Mrvalj, Tihomir Bandur, Jozo Galov, Hrvoje Jerković, Marko Matičević, Ante Grubišić, Jure Volarević, Duje Ćelić, Krešo Ćelić, Stanko Ćelić, Mateo Batinović, Tomislav Bebić, Antonio Šimunović, Ante Jelčić, Ivan Šiljeg, Darko Jerković, Drago Jerković, Ante Ćelić, Josip Batinović, Josip Jerković, Branko Medak.

Stablina: Ante Granić, Tomislav Žderić, Vinko Barbir, Ivan Žderić, Stipe Barbir, Roko Ronaldo Barbir, Antonio Barbir, Nikola Radaljac, Stipe Pijević, Željko Radoš, Grgo Radoš, Zdenko Radaljac, Toni Jerković, Marin Žderić, Nikola Vukelić, Goran Zmijarević, Denis Jakić.

“Gospa Karmelska” Krvavac: Ivan Batinović, Ivan Ćendo, Miroslav Vučković, Zdeslav Nikolić, Natko Šalinović, Kristijan Batinović, Tonči Simon, Ivan Ujdur, Ivan Barbir, Ivan Nikolić, Predrag Barbir, Marin Vučković, Darko Jerković, Ljubo Bebić, Luka Barbir, Hrvoje Ćendo, Niko Ujdur, Srećko Vučković, Miljenko Ćendo, Milenko Marević, Zvonimir Krstičević, Trpimir Krstičević.

HKUD “Vladimir Nazor” Sombor, Salašari somborski: Gašpar Matarić, Bojan Jozić, Ivica Pekanović, Danijel Mandić, Alfred Skenderović, Tomica Vuković, Nemanja Delić, Marko Mataric, Tomislav Vukov, Ivo Burić – Komin, Martin Burić – Komin, Tomislav Dugandžić – Komin, Pavle Mataric, Mata Mataric.

Veslačka udruga „Šarengradska ada“: Ante Gašpar, Branimir Solaković, Mario Komarčević, Luka Kovačević, Ivan Adamec, Igor Divljaković, Igor Rimar, Ivan Đipanović, Josip Tončević, Luka Đipanović, Mario Kovač, Krešimir Faletar, Renato Divljaković, Petar Folb.

Žrnovski galijoti – Korčula: Tonči Borovac, Josip Vranješ, Drago Vranješ, James Curać, Ante Curać, Mihovil Matulović, Danijel Radovanović, Josip Živkušić, Aco Matulović, Miljenko Šain, Vicko Skokandić, Filip Zekan, Mario Biliš, Željko Markota, Željko Curać, Vjekoslav Batistić, Zoran Pupac.

“Župa Dusina” Veliki Prolog: Ivan Franić, Ivan Šalinović, Denis Tolj, Mate Erceg, Ante Mihaljević, Marko Kalajžić, Drago Mihaljević, Luka Šalinović, Mirko Kalajžić, Marko Vukosav, Ante Pranić, Valentino Rakušić, Ante Dropulić.

Gusari Komin: Stjepan Vlahović, Martin Vujević, Pero Medak, Josip Čupić, Roko Čupić, Ante Šuman, Marijan Burić, Zvonimir Vlahović, Mihovil Martić, Patrik Medak, Stanko Vlahović, Josip Jelavić, Ivan Šabjan, Anđelko Oršulić, Nikola Oršulić, Leonardo Oršulić, Vito Vujević, David Medak, Ivan Vujević, Anđelo Medak, Josip Žderić, Mateo Vlatković, Goran Odak, Zoran Kraljević, Jerko Jerković.

Opuzen: Tomislav Tokić, Renato Drljepan, Leon Drljepan, Toni Mataga, Stipe Aničić, Jerko Talajić, Ivan Juračić, Josip Radić, Jure Delija, Marko Radić, Ivan Bijeliš, Nikola Mijoč.

Udruga lađara Primorsko-goranske županije: Filip Zadković, Antonio Rundić, Ivica Seljan, Luka Bogdan, Ivan Bošković, Andrej Gudac, Damir Suljkić, Anton Valentin, Stevan Bauk, Krešimir Tomljanović, Dorian Kopić, Marijan Pap, Vladimir Drakula, Mario Čop, Matija Vlatković, Bojan Hodap, Leo Mavrić, Domagoj Dumančić, Vinko Polić, Angelo Superina, Antonio Pavšić, Robert Fućak, Marko Pogarčić, Andrej Gudac.

Južnjak Ploče: Grgur Erak, Teo Grančić, Ivan Kurn, Sandro Rebac, Jakov Matić, Ivan Markić, Tin Bulić, Toni Štrbić, Stipica Vidojević, Miodrag Golemac, Mateo Marinković, Tomislav Markić, Luka Medvidović, Ivan Ćulum, Ivan Patrick Mateljak.

Plavi anđeli – MUP Ploče: Goran Penić, Renato Mihaljević, Mario Ivić, Mateo Giljević, Duje Penić, Slaven Grgurinović, Kešimir Abramović, Jurica Šetka, Jure Žderić, Branimir Barbir, Luka Marević, Josip Žderić, Danijel Martić, Ivan Barbir, Ivica Batinović, Nataša Giljević, Denis Muslin, Alen Paul, Zlatko Barčot, Radovan Jelovac, Joško Žderić, Drago Tolj, Ante Zmijarević, Ante Granić.

Prud: Marin Volarević, Ivan Marušić, Andrija Marušić, Damir Bjelopera, Ivan Petković, Marin Jakić, Dragan Volarević, Ivan Volarević, Renato Marušić, Ante Marušić, Petar Volarević, Mario Majić, Ivan Volarević, Mate Volarević, Toni Kešina, Denis Kešina, Jakov Volarević.

Sisak: Mario Barić, Saša Zeljug, Dejan Dobrečević, Milorad Jelisavac, Marko Vidušek, Mario Zabrešćak, Ivan Heski, Tomislav Kolar, Ivan Pomoravec, Vanja Babić, Pavle Zrnić, Davor Šoštarić.

Stablina: Tomislav Žderić, Vinko Barbir, Ivan Žderić, Stipe Barbir, Roko Ronaldo Barbir, Antonio Barbir, Nikola Radaljac, Stipe Pijević, Željko Radoš, Grgo Radoš, Zdenko Radaljac, Toni Jerković, Marin Žderić, Nikola Vukelić, Goran Zmijarević, Denis Jakić.

Staševica: Luka Musulin, Anel Krešić, Dragan Marević, Krešimir Musulin, Antonio Šunjić, Stipe Šunjić, Ivo Musulin, Duje Marević, Mateo Marević, Antonio Kušurin, Andrej Rakić, Jakov Marević, Darko Marević, Ante Mateljak, Vladimir Jujnović, Nedo Kužić, Mario Marević, Nikola Kužić.

“Sveti Ilija” Metković: Petar Jakić, Duje Jakić, Mihovil Družijanić, Božo Medak, Jadranko Kuran, Zdravko Kuran, Josip Kuran, Tomislav Mijoč, Ante Mijić, Venčeslav Hajny, Antonio Prce, Nenad Marević, Ivanino Jeramaz, Luka Liković.

Šarić Struga: Nikica Nikolac, Neven Nikolac, Zoran Nikolac, Tihomir Nikolac, Antonio Nikolac, Ivan Nikolac, Vladimir Nikolac, Leo Nikolac, Duje Radonić, Tomislav Batinović, Filip Buntić, Ivan Karamatić, Matej Radonić, Marin Parmać, Petar Filip Karamatić, Nino Radonić, Jure Oršulić.

"Škrapa” Momići: Ante Bezer, Denis Bezer, Petar Brljević, Roko Brljević, Dino Čavrk, Edo Čavrk, Leo Ilić, Nikola Jakić, Ante Jerković, Luka Jurić, Marko Jurić, Antonio Krstičević, Šime Marević, Ivan Obad, Ante Plećaš, Duje Plećaš, Ivan Plećaš, Josip Plećaš, Tomislav Plećaš, Željan Brljević, Tihomir Dominiković.

Torcida Ploče: Josip Marević, Milovan Milidragović, Damir Franić, Frane Decovski, Božo Pavlović, Marko Bebić, Josip Poljak, Jakob Čačulović, Alen Mušan, Josip Matijašević, Marko Golubović, Mario Medak, Tonko Matijašević, Damir Rončević, Pero Krstičević, Mario Mateljak, Zoran Giljević.

Veterani 4. gardijske brigade: Ante Marević, Dalibor Babić, Ilija Babić, Željko Čarapina, Marinko Čerlek, Mario Jelinić, Lucijano Kežić, Mato Maslać, Boro Obrvan, Ante Pehar, Božo Zadro, Branko Zovak, Nediljko Babić, Mate Marević, Josip Popović, Goran Pehar, Niko Talajić, Dario Kljusurić, Čedomir Sovulj, Dinko Volarević, Ivica Glavinić, Tonći Curić, Nikša Krstičević, Milorad Zovko, Dane Rendulić, Miroslav Šćepić.

Vidonje: Jure Vidović, Ivica Matić, Nikola Mijoč, Vinko Mijoč, Mihovil Matić, Denis Barišić, Ivan Crnčević, Marin Ostojić, Antonio Mijoč, Josip Ostojić, Martin Barišić, Mario Barišić, Mate Martinović, Matej Galov.

Udruga za očuvanje tradicijskih vrijednosti Rogotin: Ante Curić, Branko Žderić, Duje Glamuzina, Ivan Kaleb, Ivan Šunjić, Josip Marić, Joško Jerković, Katarino Šunjić, Kristijan Mandić, Mario Markota, Nedjeljko Jerković, Tomislav Šunjić, Viktor Markota.

“Čeljevo-Čapljina”: Mario Jerkić, Nikola Bartolović, Josip Primorac, Ivan Primorac, Petar Mrvalj, Marko Knežević, Neđo Tomić, Ivan Perić, Vijko Raič, Ivan Marić, Antonio Borovina, Petar Dragović, Josip Sesar, Filip Jakić, Ilko Markota, Mirko Džakula, Matej Curić.

Peračko blato: Nikica Družijanić, Petar Družijanić, Nikola Gašpar, Mate Gavran, Mladen Kramar, Jurica Leburić, Marijan Mikulić, Mate Ostojić, Rade Ostojić, Zvonimir Ostojić, Mario Ostojić, Aleksandar Ostojić, Tonči Peko, Robert Ružićanin, Josip Uršić, Mile Leburić, Tin Piskač.

MP5 team: Zoran Erdec, Marko Marinić, Sanio Šurić, Vladimir Posavec, Denis Bažulić, Mladen Hajtić, Bruno Popović, Luka Sekovanić, Radoslav Rajić, Mihael Zdravec, Tomislav Radić, Dinko Tandara, Ivan Franjčić, Tomislav Smrček, Markica Dragić, Josip Turkalj, Matej Zdravec, Mario Brckan.

TROJA Gabela: Josip Sušak, Mario Sušak, Milenko Prskalo, Ivan Šiljeg, Goran Đorđić, Zvonimir Primorac, Ivo Arapović, Zvonimir Đorđić, Matko Šimović, Marko Kraljević, Stjepan Lonac, Tomo Mrvalj, Mario Zubac.
 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJA

11.maraton lađa-foto

 

 

 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba