Aktivnosti 2017.g.

4.maraton lađarica

Brzinske utrke >>>

Brzinske utrke-foto

Popis veslača

 

Nagradne večere za pobjednike brzinskih utrka:

1.mjesto:

Hotle Merlot Opuzen

 

2.mjesto:

RESTORAN „LOPOČ“ MOMIĆI

http://www.restaurant-lopoc.com/logo.gif

 

3.mjesto:

Villa Neretva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 >> Rezultati  >> 2017. >>> Startna pozicija

Utrke za startne pozicije-"Kup Slobodne Dalmacije"

Opuzen, 9.VIII.2017.

>>> 167 foto

rbr Lađarska posada min, sec, 1/100
1.

UL Crni put

1.26.350
2.

Gospa Karmelska (Krvavac)

1.26.940
3.

Gusari Komin

1.26.950
4.

Stablina

1.27.010
5.

ŠKU Južnjak Ploče

1.27.770
6.

SU Argo Bjelovar

1.28.640
7.

Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu (Zagreb)

1.28.640
8.

UL Crni put juniori

1.28.890
9.

Veterani 4.gardijske brigade

1.28.920
10.

HŠDO Bjelovar, Šumari

1.28.950
11.

Sveti Ilija, Metković

1.29.090
12.

Baćina

1.29.350
13.

KUU Škrapa Momići

1.29.580
14.

Jerkovac Metković

1.29.870
15.

Sisak

1.29.940
16.

SU Argo II Bjelovar

1.29.950
17.

"Salašari Somborski" – HKUD "Vladimir Nazor" Sombor (Srbija)

1.30.040
18.

Prvi prvaci - Rogotin

1.30.550
19.

UONB Opuzen

1.30.620
20.

Rogotin

1.31.010
21.

Staševica

1.31.960
22.

Čeljevo Čapljina

1.32.020
23.

Peračko Blato

1.32.250
24.

Jerkovac juniori

1.32.820
25.

Šarić Struga

1.33.470
26.

Domagojevi gusari Vid

1.33.810
27.

Vidonje Mlinište

1.34.650
28.

Torcida Ploče

nisu nastupili
29.

Primorsko-goranska županija

nisu nastupili
30.

Vinkovački lađari

nisu nastupili

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJAE

 

13.Kup u Vidu

4.Kup Peračko Blato

13.Kup Župa Bagalovići u Krvavcu

Zagreb, 2.utrka lađa

Pravilnik 20.maratona lađa

ZANIMLJIVOSTI

20.nastup na maratonu lađa imat će:

Rogotin, Gusari Komin, Baćina, Torcida Ploče, Šarić Struga

---------------------

Debitanti: SU Argo II Bjelovar i Prvi prvaci Rogotin-ekipa koja je osvojila 1.maraton lađa

---------------------

Povratnička ekipa nakon 2014.: UL Crni put juniori

---------------------

Od pošlogodišnjih ekipa nisu se prijavili: Gusari Komin 2, Donjani donji (Slivno), Žrnovski galijoti (Žrnovo, Korčula), Vrgorac
Župa Dusina (Veliki Prolog), SU Crni put (Metković), Sveti Nikola (Metković)
 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba