>> Rezultati  >> 2017. >>> Popis veslača

20.MARATON LAĐA - 12.8.2017.godine

Poimenični popis (prijavljenih) veslača
(u ovaj popis ekipe su uvele i druge osobe osim veslača: trenere, voditelje udruge...)

 

CRNI PUT: Hrvoje Volarević, Josip Musulin, Matko Volarević, Mile Senta, Andrija Vučković, Jakov Volarević, Hrvoje Vučković, Tomislav Šiljeg, Marin Talajić, Bruno Slišković, Dragan Pandžić, Josip Kaurin, Mario Krstičević, Tomislav Zovko, Andrija Marušić, Petar Volarević, Ivan Taslak,

GOSPA KARMELSKA: Ivan Barbir, Ivan Batinović, Kristijan Batinović, Ivan Ćendo,  Ivica Dominiković, Leo Ilić, Luka Liković, Zdeslav Nikolić, Ivan Šabjan, Ivan Ujdur, Pavao Ujdur, Filip Vlahović, Branimir Vučković, Miroslav Vučković, Logistika: Davor Ćendo, Hrvoje Ćendo, Miljenko Ćendo, Trpimir Krstičević, Zovnimir Krstičević, Milenko Marević, Stojan Medak, Ivan Nikolić, Natko Šalinović, Linkon Ujdur.

GUSARI KOMIN: Hrvoje Medak, Velibor Marinković, Ivan Vladimir, Karlo Ćelić, Martin Vujević, Goran Odak, Željko Vlahović, Tihomir Bandur, Ante Šuman, Petar Družijanić, Mirko Batinović, Ante Talajić, Marko Medak, Nedo Vučić, Jurica Leburić, Alen Oršulić.

STABLINA: Nikola Radaljac, Zdenko Radaljac, Marin Žderić, Stipe Barbir, Damir Šalinović, Dragan Volarević, Goran Zmijarević, Antonio Mihaljević, Toni Štrbić, Željko Radoš, Stipe Pijević, Ivan Erceg, Mišel Kuhar, Stanislav Radaljac, Ivan Jovica, Matej Štrbić, Tino Barbir, Antonio Barbir, Marijan Radoš, Josip Puljan, Robert Barbir, Ante Žderić, Marin Vukosav.

ŠKU JUŽNJAK Ploče:

SU ARGO Bjelovar: Josip Župan, Mladen Hajtić, Radoslav Rajić, Zoran Eerdec, Sanio Šurić, Tomislav Smrček, Markica Dragić, Ivan Franjčić, Mateo Vinković, Filip Forjan, Mario Brckan, Zvonimir Patekar, Nikica Ljubek, Goran Đorđić, Mario Hrga.

Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu (Zagreb): Ivor Ćuruvija, Josip Valentić, Davorin Valentić, Mario Kurtanjek, Marin Kurtanjek, Matija Šnajder-Šajatović, Mario Iveljić, Antonio Milas, Goran Andrlić, Josip Baboselac, Mislav Stilinović, Ante Domjanović, Ivan Obad, Darko Bertović, Damir Magovac, Matija Rakić, Juraj Peraica.

OSTALI NAKNADNO...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Povratak na vrh stranice

 

 

FOTOGALERIJAE

 

13.Kup u Vidu

4.Kup Peračko Blato

13.Kup Župa Bagalovići u Krvavcu

Zagreb, 2.utrka lađa

Pravilnik 20.maratona lađa

Nagradne večere:

1.mjesto:

2.mjesto

http://restoran-sorgo.com/images/restoran-sorgo-logo201.png

3.mjesto

ZANIMLJIVOSTI

20.nastup na maratonu lađa imat će:

Rogotin, Gusari Komin, Baćina, Torcida Ploče, Šarić Struga

---------------------

Debitanti: SU Argo II Bjelovar i Prvi prvaci Rogotin-ekipa koja je osvojila 1.maraton lađa

---------------------

Povratnička ekipa nakon 2014.: UL Crni put juniori

---------------------

Od pošlogodišnjih ekipa nisu se prijavili: Gusari Komin 2, Donjani donji (Slivno), Žrnovski galijoti (Žrnovo, Korčula), Vrgorac
Župa Dusina (Veliki Prolog), SU Crni put (Metković), Sveti Nikola (Metković)
 

 

         

 

©  Udruga lađara Neretve

   Mapa weba