>> Rezultati  >>  Popis svih sudionika

.SUDJELOVANJA NA MARATONU LAĐA

R.B. Ekipa 1998. 1999. 2000. 2001. 2002. 2003. 2004. 2005. 2006. 2007.

2008.

2009.

2010.

2011.

2012.

2013.

2014. 2015. Ukupno
1  Rogotin + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18
2  Gusari Komin + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18
3  Baćina  + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18
4  Torcida Ploče 1 + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18
5  Šarić Struga + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18
6  Domagojevi Gusari-Vid   + + + + + + + + + + + + + + + + + 17
7  Stablina    + + + + +   + + + + + + + + + + + 16
8  Škrapa Momići     + + + + + + + + + + + + + + + + 16
9  Donjani donji-Slivno     + + + + + + + + + + + + + +   + 15
10  Južnjak Ploče       + + + + + + + + + + + + + + + 15
11  Staševica         + + + + + + + + + + + + + + 14
12  Prud       + + + + + +   + + + + + + +   13
13  Plina Stablina   + + + + + + + + + + + +           12
14  Sv. Roko Podrujnica         + + + + +   + + + + + +     11
15  Krvavac 2     + + + + + + + +   + + +         11
16  Vidonje-Mlinište + + + +         +     + + + + + +   11
17  Sisak               + + + + + + + + + + + 11
18  Peračko Blato + +   +   + + +   + + +         + + 11
19  Komin Udruga lađara     + + + + + + + + +   +           10
20  Čeljevo Čapljina (BiH)               + + + + + + + + + + + 10
21  Metkovke                 + + + + + + +mj +mj ŽM ŽM 8+2
22  Žrnovski Galioti-Žrnovo, Korčula                   + + + + + + + + + 9
23  Krvavac 1 + + + +       + + + + +             9
24  Sveti Nikola-Metković         + + + + + + + +           + 9
25  Primorsko-goranska županija-Rijeka                 +   + + + + + + + + 9
26  Molisse-Italija / Associazione culturale comunità croata del Molise "Luigi Zara"         +   + + + + + +   +       + 9
27  Crni put (Metković)                     + + + + + + + + 8
28  Športska udruga Ploče       + + + + + + + +               8
29  Bjelovar / SU Argo                   + + + + + + +   + 8
30  Veterani 4. gardijske brigade                       + + + + + + + 7
31  Jerkovac-Metković                       + + + + + + + 7
32  Župa Brista    + + + + + + +                     7
33  Opuzen SPG   + + + +     + + +                 7
34  PMF/Zagreb           + + + + + + +             7
35  Gospa Karmelska-Krvavac                         + + + + + + 6
36  Domagojevi Gusari - Vid mladi             + + + + + +             6
37  Torcida Ploče 2 + + + + + +                         6
38  Milošići Lukavac     + + + + + +                     6
39  Gospa od Zdravlja Vlaka               + + + + + +           6
40  "Široki Brijeg i Matijevići"            ex"Norin"-Matijevići                 + + + + + +         6
41  Župa Dusina-Veliki Prolog                           + + + + + 5
42  Salašari Somborski-Sombor (Srbija)                           + + + + + 5
43  Donjani donji Juniori       + + +             +           5
44  Stablina Mladost     + + + + +                       5
45  Udruga studenata Neretve - Metković       + + + + +                     5
46  Čeveljuša   + + + + +                         5
47  Opuzen                           + + + + + 5
48  Crni put juniori-Metković                           + + + +   4
49  Vinkovački lađari-Vinkovci                             + + + + 4
50  "Zvonimir Kaleb"-Momići                         + + + +     4
51  „Sveti Jure“ Desne                       + + +   +     4
52  Marko Markota-Rogotin                   + + + +           4
53  Komin juniori         + + + +                     4
54  Baćina juniori             + + +     +             4
55  HŠDO Bjelovar                             + + + + 4
56  Jerkovac juniori-Metković                             + + + + 4
57  SU Crni put-Metković                               + + + 3
58  Troja-Gabela (BiH)                             + + +   3
59

 Veslačka udruga Dunavska čikla-Ilok

                            + + +   3
60  Banja - Sagena + + +                               3
61  Slivno-Vlaka + + +                               3
62  Metković Sv.Matej Carina         + + +                       3
63  Vidonje juniori           + + +                     3
64  Gusarice Zagrebačkog sveučilišta             + + +                   3
65  Gusari Komin juniori       + +                 +         3
66  Plavo srce-Zagreb                       + + +         3
67

Veslačka udruga Šarengradska ada (Šarengrad, kod Iloka)

                                + + 2
68

Plavi anđeli (Ploče)

                                + + 2
69

Sveti Ilija (Metković)

                                + + 2
70  Neum                             + +     2
71  Staševica juniori                       +           + 2
72  Primorsko-goranska županija ženska ekipa                              + + ŽM ŽM 2+2
73  Gusarice-Metković                             + + ŽM ŽM 2+2
74  Kula Norinska + +                                 2
75  Podgradina Slivno + +                                 2
76  Sinovi Neretve - Australija     + +                             2
77  Župa Brista juniori       + +                           2
78  Krvavac 2 juniori       + +                           2
79  FSB Zagreb             + +                     2
80  Gusarice Opuzen             + +                     2
81  4. Gardijska brigada Split               + +                   2
82  Neretvanke Metković               +   +                 2
83  Sveti Nikola juniori-Metković                       + +           2
84  Gusari Komin 2                                   + 1
85  Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu (Zagreb)                                   + 1
86  Vrgorac                                   + 1
87  Crnostrik i radnički sin (Zagreb)                                   + 1
88  Latvija                                   + 1
89  Cromma Gym Zagreb                                   + 1
90

MP5 Team-Pitomača

                                +   1
91

Karaotok (Višići, BiH)

                                +   1
92

ACO ZAgreb

                                +   1
93  Troja Gabela juniori (BiH)                               +     1
94  Opuzen juniori                               +     1
95  Ciplići-Zagreb                     +               1
96  Opuzen - Mala Neretva +                                   1
97  Metković Male Bare +                                   1
98  Spilice-Crpala +                                   1
99  Opuzen 1 +                                   1
100  Opuzen 2 +                                   1
101  Ništa naglo-Komin   +                                 1
102  Lopoč Momići   +                                 1
103  Metković CO 115   +                                 1
104  Metković KUD   +                                 1
105  Opuzen Matage   +                                 1
106  Torcida Ploče 3   +                                 1
107  Metković - Rukometaši     +                               1
108  Kula Norinska - Šešula     +                               1
109  Metković Žabe i komari     +