>> Rezultati  >>  Popis svih sudionika

.SUDJELOVANJA NA MARATONU LAĐA

R.B. Ekipa 1998. 1999. 2000. 2001. 2002. 2003. 2004. 2005. 2006. 2007.

2008.

2009.

2010.

2011.

2012.

2013.

2014. 2015. 2016. Ukupno
1  Rogotin + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19
2  Gusari Komin + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19
3  Baćina  + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19
4  Torcida Ploče 1 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19
5  Šarić Struga + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19
6  Domagojevi Gusari-Vid   + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18
7  Stablina    + + + + +   + + + + + + + + + + + + 17
8  Škrapa Momići     + + + + + + + + + + + + + + + + + 17
9  Donjani donji-Slivno     + + + + + + + + + + + + + +   + + 16
10  Južnjak Ploče       + + + + + + + + + + + + + + + + 16
11  Staševica         + + + + + + + + + + + + + + + 15
12  Prud       + + + + + +   + + + + + + +     13
13  Vidonje-Mlinište + + + +         +     + + + + + +   + 12
14  Sisak               + + + + + + + + + + + + 12
15  Peračko Blato + +   +   + + +   + + +         + + + 12
16  Plina Stablina   + + + + + + + + + + + +             12
17  Čeljevo Čapljina (BiH)               + + + + + + + + + + + + 12
18  Sv. Roko Podrujnica         + + + + +   + + + + + +       11
19  Krvavac 2     + + + + + + + +   + + +           11
20  Žrnovski Galioti-Žrnovo, Korčula                   + + + + + + + + + + 10
21  Sveti Nikola-Metković         + + + + + + + +           + + 10
22  Primorsko-goranska županija-Rijeka                 +   + + + + + + + + + 10
23  Komin Udruga lađara     + + + + + + + + +   +             10
24  Crni put (Metković)                     + + + + + + + + + 9
25  Bjelovar / SU Argo                   + + + + + + +   + + 9
26  Molisse-Italija / Associazione culturale comunità croata del Molise "Luigi Zara"         +   + + + + + +   +       +   9
27  Krvavac 1 + + + +       + + + + +               9
28  Veterani 4. gardijske brigade                       + + + + + + + + 8
29  Jerkovac-Metković                       + + + + + + + + 8
30  Metkovke                 + + + + + + +mj +mj ŽM ŽM ŽM 8
31  Športska udruga Ploče       + + + + + + + +                 8
32  Župa Brista    + + + + + + +                       7
33  Opuzen SPG   + + + +     + + +                   7
34  PMF/Zagreb           + + + + + + +               7
35  Gospa Karmelska-Krvavac                         + + + + + + + 7
36  Župa Dusina-Veliki Prolog                           + + + + + + 6
37  Salašari Somborski-Sombor (Srbija)                           + + + + + + 6
38  Opuzen                           + + + + + + 6
39  Domagojevi Gusari - Vid mladi             + + + + + +               6
40  Torcida Ploče 2 + + + + + +                           6
41  Milošići Lukavac     + + + + + +                       6
42  Gospa od Zdravlja Vlaka               + + + + + +             6
43  "Široki Brijeg i Matijevići"            ex"Norin"-Matijevići                 + + + + + +           6
44  Vinkovački lađari-Vinkovci                             + + + + + 5
45  HŠDO Bjelovar                             + + + + + 5
46  Jerkovac juniori-Metković                             + + + + + 5
47  Donjani donji Juniori       + + +             +             5
48  Stablina Mladost     + + + + +                         5
49  Udruga studenata Neretve - Metković       + + + + +                       5
50  Čeveljuša   + + + + +                           5
51  SU Crni put-Metković                               + + + + 4
52  Crni put juniori-Metković                           + + + +     4
53  "Zvonimir Kaleb"-Momići                         + + + +       4
54  „Sveti Jure“ Desne                       + + +   +       4
55  Marko Markota-Rogotin                   + + + +             4
56  Komin juniori         + + + +                       4
57  Baćina juniori             + + +     +               4
58

Sveti Ilija (Metković)

                                + + + 3
59  Troja-Gabela (BiH)                             + + +     3
60

 Veslačka udruga Dunavska čikla-Ilok

                            + + +     3
61  Banja - Sagena + + +                                 3
62  Slivno-Vlaka + + +                                 3
63  Metković Sv.Matej Carina         + + +                         3
64  Vidonje juniori           + + +                       3
65  Gusarice Zagrebačkog sveučilišta             + + +                     3
66  Gusari Komin juniori       + +                 +           3
67  Plavo srce-Zagreb                       + + +           3
68  Gusari Komin 2                                   + + 2
69  Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu (Zagreb)                                   + + 2
70  Vrgorac                                   + + 2
71

Veslačka udruga Šarengradska ada (Šarengrad, kod Iloka)

                                + +   2
72

Plavi anđeli (Ploče)

                                + +   2
73  Neum                             + +       2
74  Staševica juniori                       +           +   2
75  Primorsko-goranska županija ženska ekipa                              + + ŽM ŽM   2
76  Gusarice-Metković                             + + ŽM ŽM ŽM 2
77  Kula Norinska + +                                   2
78  Podgradina Slivno + +                                   2
79  Sinovi Neretve - Australija     + +                               2
80  Župa Brista juniori       + +                             2
81  Krvavac 2 juniori       + +                             2
82  FSB Zagreb             + +                       2
83  Gusarice Opuzen             + +                       2
84  4. Gardijska brigada Split               + +                     2
85  Neretvanke Metković               +   +                   2
86  Sveti Nikola juniori-Metković                       + +             2
87  Crnostrik i radnički sin (Zagreb)                                   +   1
88  Latvija                                   +   1
89  Cromma Gym Zagreb                                   +   1
90

MP5 Team-Pitomača

                                +     1
91

Karaotok (Višići, BiH)

                                +     1
92

ACO ZAgreb

                                +     1
93  Troja Gabela juniori (BiH)                               +       1
94  Opuzen juniori                               +       1
95  Ciplići-Zagreb                     +                 1
96  Opuzen - Mala Neretva +                                     1
97  Metković Male Bare +                                     1
98  Spilice-Crpala +                                     1
99  Opuzen 1 +                                     1
100  Opuzen 2 +                                     1
101  Ništa naglo-Komin   +                                   1
102  Lopoč Momići   +                                   1
103  Metković CO 115   +                                   1
104  Metković KUD   +